Co to znamena?

Príspevok v téme: Co to znamena?
zrela.zenaVS

Zdravim Vas. Prosim povedzte mi nazor, stale rozmyslam a porazi ma uz samu zo seba.
Som vydata 20r., obaja sme uspesni. Manzel o nieco viac, casto cestuje kvoli tomu. Deti mame uz odrastene. Je jasne,ze to nie je uz to co to byvalo. A myslim si ,ze manzel ma isto milenky. Nemam ziadne dokazy, ale som s tym akoby zmierena. Rozvadzat sa mi nechce. A vobec je na mna dobry, dopraje celej rodine, dovolenky atd. Jedina vec, vdaka ktorej si to aj myslim je , ze ho nepritahujem ako kedysi, sex mame tak mozno 2x do pol roka. Kedysi som sa pokusala ho zvadzat,ale marne . Nemal chut vraj, tak som iniciativu prenechala na neho. Teraz vsak za poslednych 10 dni sam od seba chcel sex 4x a vzdy to bolo 2x za noc. Som prekvapena. A vrta mi to v hlave. Nechala ho milenka? alebo? ja naozaj neviem. Poradte ...

doubledog

za tym moze byt vselico
mozno zistil, ze ta milenka ho uz nebavi a tak sa "vracia" k tebe
alebo aj zdravotne dovody, mozno zacal zdravsie zit/zbavil sa nejakeho problemu a je viac nadrzany

zrela.zenaVS

Mne je to v podstate jedno... Nech si uziva kym vladze. Pokial mojej rodine nerobi zle. Mozem dakovat len, ze mam povahu aku mam. A som si ista,ze rozviest by sa nerozviedol.

fero11111

:DDDDDD rozkosne zensku pretiahne vlastny muz a uz jej to vrta v hlavicke :D zlatucke :))) ale ano mas pravdu

pravdepodobne jeho milenka ma dlchsie kramy ako cakal cakala :) tak si mu dobra aj ty bohuzial ...

debilko

ja mám za sebou tiež 2O ročné manželstvo
a u nás to je naopak
žena ma vyhodila ako manžela aj milenca?
no vidíš osudy sú rôzne