Zatiaľ nie?

Príspevok v téme: Zatiaľ nie?
zuzka*

Z byvaleho kolegu sa zrazu stal najlepsi kamarat. Po jednom stretku s byvalymi kolegmi sa mi ozval na fb, co ma aj milo prekvapilo. Zacali sme si spolu pisat, zistili sme, ze mame rovnake nazory, bavia nas podobne veci, vyznavame rovnaky hodnoty. Bavili sme sa aj o veciach, o ktorych sa s inymi nebavim. Boli sme v kontakte kazdy den, vela sa zaujimal, pytal sa ci sa znova vidime. Boli sme par krat spolu von, rozumela som si aj s jeho kamosmi. Po jednom spolocnom vikende, ale uplnen nevinnom, sa to akoby zlomilo. Ked som mu dala najavo, ze uz nie je taky pozorny ako kedysi, tak vraj preto, lebo ja velmi tlacim na vztah. Odvtedy sme menej spolu a viac menej sme uz len na fb. Ked som sa ho vcera pytala, ze co bude s nami dalej, tak mi povedal, ze zatial nechce vztah, lebo je to vraj skoro. Sme v takom blizsom kontakte uz polrok. Vraj uz zazil taky vztah, ked baba bola fajn, ale skoro to zacalo a skoro skoncilo a teraz sa uz ani nerozpravaju a nechce to zazit znova. Vraj nechce pokazit to, co je medzi nami. A vraj by nemal teraz na mna tolko casu akoby mal mat a nevenoval by sa mi dostatocne. Vraj sa nemam hnevat, ale zatial vztah nechce riesit. Ja som prezila tiez vztah, ktory nebol prechadzka ruzovou zahradou a dlho trvalo kym som sa dostala do normalnych kolaji. Len som miu povedala, ze ak nebudeme spolu, tak sa nemame sancu blizsie spoznat. Ze chcem byt jednoducho preto s nim, lebo mi na nom zalezi a chcem ho lepsie spoznat. Lebo pre mna je tiez dolezite cloveka najskor poznat, ako si s nim zacnem. Neviem co teraz robit. Je to clovek, ktoreho si velmi vazim, kotreho nechcem stratit, ma presne take vlastnosti, ake chcem, aby mal moj partner. Len co znamena to zatial? Mam cakat? Je tazke niekoho vnimat ako kamarata ak ho uz lubite.

Maoam

Adam, jeden muz, ktoreho som kedysi poznala, mal dlhorocny vztah, ale nezili spolu v jednom byte, okrem nej pretahoval aj ine a mal aj afery. Ale s tou prvou sa nerozisiel. Samozrejme, ze bola blba, ze ho nekopla niekam a cele roky to trpela a ako viem, trpi dodnes...uz su stari obaja.
Ale pecka bola, ked prislo na otazku, PRECO - tak vraj povedal, ze 'nikdy som s tebou nezil, nikdy som s tebou nemal vztah, ten som mal len so svojou ex.'

Tak to je krute vytriezvenie po rokoch. Proste zeny si neuvedomuju, ze je to len oblbovanie, co sa deje, ked to ten muz nemysli 'vazne' - lebo v takom pripade ten vztah fakt vyzera inak. Naivne si myslia, ze sa to zmeni, ze v tom musia byt nejake city, bla bla - nie...nie su. Teda je to vsetko len o sexe a o oblbovani a vyuzivani zenskej naivity, samozrejme, zeny su si samy na vine, ked tym rozpravkam veria.

zuzka*

Chlapci, ja nevravim, ze nemate pravdu. Len hadzete vsetkych do jedneho vreca a pritom nepoznate vsetky detaily.
A plakat? To urcite nie, nech to dopadne akokolvek. Naco by to bolo dobre. Plac len rozmaze make up.

AdamKrt

doubledog:

never tomu. Kto nechce vztah, NEBUDE RANDIT. Kto randi a tvrdi, ze nechce vztah, ten vzdy nieco sleduje.

To je, ako keby muz uprostred suloze povedal zene: pani, ale ja nemam rad sex, ja Vas nechcem trtkat. A trtkal by z vesela dalej. Kto nechce, nerobi. Inak oblbuje. A kamosom sa tiez nevesie vsetko na nos.

doubledog

vsetko byva trochu zlozitejsie

ja mam tiez kamosa, co babe tvrdi ze nechce vztah (tiez je dost zniceny z predchadzajuceho) a pritom mu urcite nejde o ziadnu zalohu ci len sex, to viem naisto.

miska174

zuzka nechcem ta sklamat,ale dnes som tu pridala pribeh..ak mas cas precitaj si ho..je velmi podobny..tiez sme sa takto stretavali a zrazu som ho stretla s inou..nemaj na ociach ruzove okuliare..sama pred sebou si hladas vyhovorky,aby si ho obhajila,ale to len tebe ostanu oci pre plac..precitaj si moj pribeh- idealny muz sa zmenil na najvacsieho klamara..vela veci najdes spolocnych ;) a nehnevaj sa, podla mna ti vsetci dobre radia..pretoze jedine ty budes potom trpiet..

AdamKrt

Maoam Dnes 16:37 - u mna zase bolo tak, ze takto reagovala byvalka, ked som ju odhalil, ako klamala.
------------
zuzka* Dnes 16:40 - zapis si niekde na papier, co tu bolo pisane. Urob si po svojom a po nejakej dobe, si to precitaj znovu a potom povedz, ci to bola pravda ;)

Tiez mi ublizila partnerka, tiez by som mohol nadavat, ale bola to jej chyba a nie chyba novej partnerky. Kto sa boji, nech nechodi do lesa.

Taketo oblbovacky, co Ti dava, to su kliny do hlavy. Ved uvidis sama. Zacni si s nim, rob si co chces, sama si spomenies na to, co Ti tu bolo radene, ked budes mat oci pre plac.

Chlap, ktory ma zaujem, nepozna prekazky. Kto chce nieco riesit, hlada sposob ako. Kto nechce, hlada vyhovorky. Pol roka je dlha doba - on si Ta chce poistit, aby si mu neusla. Typicka zalozacka.

Mysli trochu - uplne to do seba zapada. Ak nejaku ma a nechce ju podvadzat, tak kludne si nabali nejaku zalozacku a bude to hrat na to, ze ked mu primarny vztah pojde do krachu, preskoci na zaloznicku. Preto nechce nic riesit a Tebe bude do hlavy trepat vsakovake vyhovorky.

Potom je tu este jedna varianta, ze Ta bude natahovat, pokial si nebude isty, ze si zamilovana po usi a urobi si z Teba milenku, dokonca bude zit s priatelkou, ci sa len nechce viazat. Bud ako bud, ziadna z variant neni pre Teba dobra.

Si presne ten typ zien, nad ktorymi sa musim usmievat, ked citam, ako si same davaju slucku okolo krku a este si ju zatahuju. Nezmenis ho, on chce dosiahnut, aby sa hrala jeho hra.

Vykasli sa radsej na takeho a najdi si niekoho, kto bude o Teba vazne stat.