Meškanie krámov - tehotenstvo vylúčené

inkoustek

Caute. Kamoska (13 rokov) nedostala kramy treti mesiac. Nemala ziadny pohlavny styk a tak a mala ist ku gynekologicke ale nechce sa jej. Co moze byt s nou.?

inkoustek

Caute. Kamoska (13 rokov) nedostala kramy treti mesiac. Nemala ziadny pohlavny styk a tak a mala ist ku gynekologicke ale nechce sa jej. Co moze byt s nou.?

elly

limonka, ak ste mali ochranu a nic sa nestalo je vylucene, aby si bola tehotna :-)

cica987 na pricine mozu byt aj hormonalne zmeny a tie mozu zapricinit, ze ti nepride menstruacia, tiez ubytok hmotnosti pripadne nejaka cysta alebo zapal, moznosti je vela

M 25

a čo tak zájsť k doktorovi??? my tu odkial máme vedieť, či si tehotná??

tak si sprav viac rôznych testov a uvidíš ..

ale po vysadení hak je telo zmatené, takže potrvá, kým sa ti menštruácia ustáli ..

nissy

Dobry den,

poprosila by som Vas o radu, ci mozem byt tehotna, alebo je to nieco ine? Prestala som brat HAK v maji tohto roka po 8 rokoch intenzivneho uzivania. Zo zaciatku som mala problemy s menstruaciou, trvala nejakych 10 dni, a mala som rozne krvne zrazeniny tmavej farby. Dalsia menstruacia uz bola slabsia, a teraz mi uz tyzden meska. Mam priznaky ako v tehotenstve (vacsie a citlivejsie prsia, som citlivejsia na vone, , stale mi treba cikat, som precitlivenejsia, zmeny nalad, ale a to si niesom ista, ci je znakom tehtenstva je, ze mam nadute brusko a picha ma na pravej strane bruska). Skusala som si robit aj test, pretoze priatel si uz domysla, vytesuje sa a vola ma maminka ale test vysiel negativny. A zabudla som este podothnut, ze som v case kedy som mala menstruaciu dostat som mala slabulinke cervenkaste vytoky asi dva dni a teraz mam len klasicke vytoky. Tak mi teda poradte, som tehotna?

sewie

preco by sa to malo viac prejavit ked si vo vyvine? a cyklus mas 14-40 dni a si s tym spokojna...neviem ako dlho uz mas menstruaciu ale snad by uz mala byt ako tak ustalena-minimalne sa pohybovat v 21-35 dni a nie 14-40....asi by si mala ist k doktorovi aj kvoli tomu....

Limonka

M 25 Niektoré baby zistili, že sú tehotné v 3-4 mesiaci dovtedy ani len netušili ale to boli po 20 ... ale ja ked som ešte vo vývine podla mna by sa to trošku viac prejavilo... ale ďakujem aj tak :) ... a ešte dávala som si novalgin tabletky pretože ma bolel zub a to su tabletky na predpis je možné že aj s toho by sa mi posunuli ?

M 25

Limonka, aj keby si mala 30, tak pocítiš, že v tebe niečo rastie :DD
ak si prechladnutá, môže to byť aj z toho ..
ale to my samozrejme nevieme.

Limonka

Ahojte meškajú mi krámy mala som ich dostať 5.6. no ešte dnes ich nemám,meškávaju mi stále.Mávam cyklus asi od 14 do 40 dní.Boleli ma už aj vaječníky mala som krč v podbrušku, asi som bola prechladnutá.Pred mesiacom som mala sex,ale s ochranou a aj ked sa už mal urobiť vytiahol ho.Test som si ešte nerobila.Ale pribrala som trošinku.Keby som v prvom mesiaci tak by to asi ešte nebolo vydieť a mala by som aj nejaké príznaky kedže mam 16 a moje telo sa ešte vyvíja tak by pocítilo nejaku zmenu keby niečo vo mne rastie? ... ďakujem za všetky odpovede