Meškanie krámov - tehotenstvo vylúčené

jankaaaaaaaaa

a navyse je velmi otazne ci by ti lekar vobec pichol nieco take ako je vyvolavacka v 16tich. mozno jedine za suhlasu rodica

jankaaaaaaaaa

jezis sak si sprav test. to akoze sa bojis aby nevisiel pozitivny? a teraz ako budes cakat do kym neporodis?
a myslis ze ked prides k lekarovi ze chces vyvolavacku tak ti ju len tak pichne? myslis ze on ti nebude robit sono aby uplne vylucil tehotenstvo? on ti injekciu nepichne pokial nebude rpesvedceny o tom, ze niesi tehotna, ale ty ked mu povie ze test si si nerobila, lebo sa bojis, tak ta posle rovno domov

Dominika12345

Ahojte mám 16 rokov, prvý sex som mala 23.03.12 bolo to samozrejme počas menštruácie ale asi 4 deň. Myslela som si, že je všetko v poriadku ochranu sme použili tak ako malo byť ale okolo 20 apríla mi mal dójisť menzes ale neprišiel prvé dva týždne som bola ešte v poriadku lebo aj kamarátkam to meškalo po prvom raze okolo 14 dní ale 3 týždeň už to začalo byť vážnejšie bála som sa teraz je 4 týždeň a ja som ešte menzes nedostala okolo 5.5 som dostala mononukleózu ktorá mi trvala asi týždeň a pól. Tak neviem či to môžem mať z toho z tej choroby alebo či nemôžem mať nejakú cystu. Tehotenský test som si nerobila bojím sa aby nevyšiel pozitívny. Myslíte, že môžem byť tehotná alebo nie? Mám ísť na vyvolávačku?

suflika

Ahoj, ja mam teraz taky isty problem, co ti v podstate nepomoze vyriesit to, len aby si vedela, ze nie si sama:) Vraj to moze byt aj z toho, ze na to stale myslime a sme z toho v strese, no ja na to neviem nemysliet:D