Váš úprimný názor na môj problém

Príspevok v téme: Váš úprimný názor na môj problém
neveriiiiim

Čaute. Chcem len vedieť, či som fakt ja precitlivelá alebo už čo.. S priatelom môžeme by spolu len cez víkendy, bývame od seba daleko. Tento víkend sme mali byť spolu v dome mojej sestry, ktorý strážim. Poobede mi priatel zahlásil, že nepríde, lebo chce kukať hokej v krčme (zajtra). Tak teraz som ja mimo, ked ma to štve? nakolko sme mali ten hokej pozerať spolu a on sa na mna na poslednu chvílu vysral a teraz tu budem celý víkend sama a on mi na to povie, že to nechápem, lebo som žena...

neveriiiiim

on ich ma povolené dosť a toto nie je prvý krát, čo ma odsunul. stačí, že no nejaký "kamoš" vytiahne do krčmy a jemu sa potom za mnou nechce ísť, lebo má opicu a podobne......

neveriiiiim

Lebo on to prehodil ešte na mna takým spôsobom, aby som sa nakoniec ešte ja cítila ako debil. On mi povie, že tam v krčme s chalanmi je tá správna atmosfera a ja jak žena to nepochopim. Uplne primitívny argumetn podla mna ! Dobre vie, že keby môžem, tak idem pred platno aj ja, ale musím tu byť a on ma tu radšej nechal samu, aby mal lepší zážitok alebo ja neviem čo...

kompliment

ja som tiež žena ale chápem, že zajtra je zápas nad zápasov a v tomto prípade ide všetko bokom a tú atmosferu s kamošmi pri hokeji a pri pive nenahradí ani dobrý sex lebo ten môže mať počas roka x krát :) nebud smutná, chlapom niekedy treba povoliť opraty, potom si ich radi sami pritiahnu, fakt :)

Aliaha

urcite by ma to nastvalo. Citila by som sa ako plan B. ani nie tak,ale ze ma odsunul kvoli hokeju,kt.si vieme pozriet aj u nas resp.u teba v dome ....to nejde o to ci si zena... nehovoriac o tom ze sa cely tyzden nevidite.... urcite by som ostala urazena....to som uprimna vazne