Meno pre babo - Anetka, Dorotka

datum

Ja len tolko, ze ked uz vyberate mena, rozmyslajte s rozumom a nie podla toho ake meno sa vam pacilo v casaku, vo filme a pod. U nas na dedine je vela Jakubikovcov a dost blbo znie americke meno so slovenskym priezviskom ako napr chantal jakubikova, lorraine jakubikova, samantha j. atd... To uz vazne sa vam nepaci v slovenskom kalendari ziadne meno? Mne sa paci natalia, lucka, linda, saska, nina, ema, ela, patrik, filip

Izabelle159

Ahojte ... Ja by som vybrala určite meno Anetka je to krajšie ako Dorotka..Na Anetku možete zavolať Aňa a na Dorotku Dora a Dora je ako pre psa... Ja už mám 3 detičky ktoré veľmi ľúbim...Sú to Noemi (Noe), Ester (Esty), Chantal (Chanty)

Izabelle159

Ahojte ... Ja by som vybrala určite meno Anetka je to krajšie ako Dorotka..Na Anetku možete zavolať Aňa a na Dorotku Dora a Dora je ako pre psa... Ja už mám 3 detičky ktoré veľmi ľúbim...Sú to Noemi (Noe), Ester (Esty), Chantal (Chanty)

NAIVE

ja mám neter dorotku, najprv sa mi to meno nepáčilo, ale je krásne, aj minule som bola v meste a také tínedžerské baby, kamošky, jedna druhej že DOROTKA, pozri....
a hned som si, aké je to krásne meno
mi ju voláme rôzne, dory, dorka, dorotka, doda, toto meno má veľa rôznych odnoží, čo je veľká výhoda

Sarah S.

Ahojte píšem svoj názor ja keby si mám vybrať medzi týmito dvoma menami určite si vyberiem Anetku...Ale ja osobne by som ho svojmu dieťatku nedala :) Každá máme iný vkus...Ja mám už dve dievčatká a volajú sa Elodie (čitaj:Elodi) a Zara...Elodie sa nepáčilo z mojej rodinky nikomu no museli sa s tým zmieriť..Voláme ju iba Elodie,Elod alebo Elodka..Zaru voláme obyčajne Zara,Zarka alebo Zarinka...Keby že mám dalšie bábätko určite by som sa nevedela rozhodnúť medzi menami
Dievčatko:Lorraine(čítaj Loren),Doris alebo Dorien
Chlapček:Max,Marcus alebo Damián

zuzi74

Predpokladam, ze po troch rokoch starej temy sa uz zmozno rozhoduje opat medzi inymi menami:-)
Len skoda, ze vela ludi nedava spatnu vazbu ako sa rozhodli, ked uz si daju tu namahu sem zalozit temu a prispievatelia sa snazia poradit.

spring

s tych dvoch Dorotka .. a ako niekto pisal, mne sa skratene Dora tiez velmi paci .. ja by som ani inak nechcela aby ju volali - dorota alebo dora ...
aneta nie.. to je take otrepane ..hocico ine len nie aneta..

Lara podkame

Moji rodicia sa tak isto rozhodovali pri mojej seatre medzi anetka a dorotka na koniec jej vybrali meno dorotka ja sa volam lara a dorotka mi hovori stale ze horsie meno jej vybrat uz nemohli lebo v skole ju prezivaju dorota porota alebo dorota samota a kvoli romu ju nik nema rad a tak preto by som ja urcite dala meno anetka urcite to je krajsieako dorotka ja mam teraz uz tiez tri deti a volaju sa lara,dominika,lucia ale urcite keby ze mam este jedno dieta tak chlapec by sa volal Alex a dievča Lilien alebo Liana