prečo na dobrých chlapcov každý serie ?

m,mlk

Ach. Ďalší zúfalec, ktorý sa sám ľutuje. Akosi sa tu množia témy a jedinci, ktorí nemôžu nájsť partnera / partnerku, alebo ich partner/-ka poslal/-a k vode. A potom začnú všetkých hádzať do jedného vreca, zovšeobecňujú, píšu, ako to opačné pohlavie na dobrých kašle, ako sú všetci príslušníci opačného pohlavia divní, a tak sami seba presviedčajú, že je vlastne dobre byť sám... a že je to lepšie, ako s nejakým tým "blbom" z opačného pohlavia. Ktoré je také zlé, hrozné, atď. atď...
Nie, alchemist, neserie každý na dobrých chlapcov.

arman

bingham, prispevky od teba o zenach, si vzdy citam s usmevom. Vidno ze tvoja oblubena taktika, ako na ne, je bic&remen. ;-) A necudoval by som sa, ze na vacsinu to bohuzial zabera. :-)

Loveme

No fajn, chceš mi povedať, že nemáš žiadných priateľov? Nikto kto o teba stojí? Ako slušný človek môžem povedať, že v galantnom správaní problém nebude. Ty asi mieriš otázkou viac na ženy, ale tam platí to isté. Určite je lepšie byť slušným, ako niekým kto sa síce správa frajersky, ale drzo a mačovsky.

Nepoznám ťa. Môžem tipovať. Nie si príliš utiahnutý? Takých zakríknutých si málo kto všimne, a tak ostávajú posledný v rade v čakaní na lásku.

bingham

sweet_lolitta... ma zrejme problem pochopit tvoj prispevok alchemist, nie kazdy ma rozumnu hlavicku...a mozno si to precita este raz pomalsie a pochopi :))

kafe

alchemist, slušnosť na chlapoch je veľmi vzácna. Je vzácna pre toho, kto to vie oceniť. A oceniť to dokáže len znalec, NIE davy. Nevzdávaj to, ver tomu, že jedno skvelé dievča to na tebe raz ocení.

Ja chcem poďakovať všetkým slušným/galantným chlapom, čo ešte existujú, že sa aspoň na chvíľu cítim.. krásne.. (keď mi podržia dvere a nechajú ma vojsť prvú do obchodu..).

Lumik

akosi podvedome to funguje aj v inych oblastiach ( aspon v mojom pripade ), mam 2 macky, jedna je pritulna a nikdy ani nezaprska proste napohlad taka dobracka, druha je zasa docela potvora div, ze ma neroztrha pohladom niekedy a je to taky ten tvor ze by som ju charakterizoval ako ovela sebeckejsiu (egoistickejsiu) ako tu prvu. Ako cas plynul uvedomil som si, ze sa vzdy akosi viacej snazim vsetko lepsie davat tej zlej macke. ( asi nejaka podvedoma snaha spriatelit sa s nou ci co ). Napr. idem ich nakrmit a mam 2 kusky kurata tak ten vecsi podvedome vzdy chcem dat tej potvore.

Loveme

Ak si dobrý človek, tak ním aj ostaň! Byť slušný, atd nie je vada. Chyba bude niekde inde.
Položil si otázku zbytočne neurčito. Stále mi nie je celkom jasné, čo chceš od nás počuť. Je to "filozofická" otázka alebo čo?

doubledog

potrebujes zvladnut narocnu disciplinu, ktoru ja volam
"Management zenskej nespokojnosti"

axioma 1:
zena je vzdy aspon trochu nespokojna a tuto nespokojnost potrebuje.

axioma 2:
existuje ista idealna hranica zenskej nespokojnosti, ktoru treba za kazdu cenu udrzovat.