prečo na dobrých chlapcov každý serie ?

arman

bingham, suhlasim, viem co chces asi povedat.
Ja to volam byt unasany laskou, zamilovanostou k druhemu, a stratit sameho seba. To je podla mna ten problem, nejde o to, ze chlap je zamilovany az po usi, ale o to, ze straca sameho seba. A taky zenu nepritahuje, lebo ma pocit, ze je na nej zavisly (a je to podla mna spravny pocit).

Nejde ani tak o citlivost. Podla mna, moze byt kludne aj precitlively, len nech nieje unasany.

Opacny extrem je zas egoisticky manipulator, ktory ostava pevne na nohach vo svojom egu. Pre zenu je atraktivnejsi, lebo skrze manipulaciu to posobi velmi dobre, zena dostava presne to, co chce, a kedze muz manipulator nestraca sameho seba, to by sa vylucovalo, tak s pohladu zeny to vyzera ze prave nasla pana uzasneho. Taki vacsinou vyhraju nad dobrakom. Bohuzial, ako casom zena zisti, islo o plany poplach, a vysledkom su slzy a zlomene srdce. :-)

anjelik

Alchemist, ak sa teda jedná o otázku filozofickú, tak by bolo asi namieste rozobrať kategóriu Dobra a Zla. Čo je dobro?? Myslím, že je to veľmi individuálne. Ak je napr.pre leva dobré zožrať antilopu, je to dobré aj pre antilopu? Ak je pre antilopu dobré žrať trávu, je to rovnako dobré aj pre leva?? Ale posuňme sa k ľuďom. Čo konkrétne si ty predstavuješ pod pojmom dobrý chlapec. Niečo ako že neklame, nepodvádza, nie je zákerný...atď. Podľa mňa , ale keď niekto o sebe tvrdí, že je dobrý, tak by mal mať v sebe dobro a to sa asi vylučuje s akýmkoľvek odsudzovaním a hodnotením druhých, že na teba serú. Ako dobrého by ťa to nemalo ani len najmenej zasahovať..;o))

Joo

lebo .... vzhlad = "nic moc"
materialny status = "nic moc"
pracovne vysledky = "nic moc"
pozicia v skupine = "nic moc"
schopnost ocenit sameho seba = "nic moc"
.... a hadzeme polienoka pod nohy ,aby sme mali dovod byt nestastny ,nepochopeny ............................................
...inac srandovne citanie toto tu :-DDD

bingham

Arman...ja praveze vobec nemam ziadnu taktiku...a nemyslim si ze som na zeny bic&remen, ale poriadok musi byt :))

Vela muzov robi chybu v tom ze ked sa zamiluju do zeny....zacnu posobit akoby nesvojpravne, neustale za nou chodia, kazdu chvilu rozpravaju ako ju miluju a vsetko by jej dali...a po case to slovo lubim ta uz straca svoj vyznam

a to je to..co potom zacne zeny doslova odpudzovat - precitliveni, lahko manipulovatelni muzi(nie vsetky samozrejme...su aj take ktore hladaju prave takyto typ chlapa) :))

nakoniec....sam si mozes precitat prispevky zien co sem napisali ;)

ale najdolezitejsie je to, aby bol kazdy chlap sam sebou...vtedy je velka pravdepodobnost ze natrafi na zenu ktora mu sadne.... :)

iiiiiikooooo

dobrych chlapcov nechcu lebo su nudni, respektive baby to zacne nudit ked na nich chalan ´visi´ tiez som taky bol pri jednej partnerke a uvedomil som si to az po rozchode, nic som jej nezazlieval, ked ju to prestalo bavit, nelutuj sa len ze si dobry chlapcek a ziadna nestoji o tvoju lasku, v tejto dobe sa s tymto neuzivis, pokial teda nechces nejaku nezazivnu domasedku, napisal som to asi divne ale tak hadam sa podstata pochopit bajoš