vermox tabletky dávkovanie

Sasaa1781

Ahojte rada by dom prispela mojou skúsenosťou s dávkovaním. Absolútne nestačí dávka že 1 tableta jednorázovo a po týždňoch ako ste písali znova jedna. Nikdy! Ako kedysi mi detská lekárka už sú to roky dozadu povedala tak 3 dní po sebe ráno a večer jedna tableta a po týždni znova 3 dní potom 14 dní pauza a znova 3 dní. Keď som si dala len jednu nezabralo to mala som problémy. Jednoducho dávkovanie nie je dostatočné lebo dávka usmrtí prvú várku no a červy bohužiaľ z vlastnej skúsenosti vedia a môžu preliezť aj so pohlavných orgánov.

dievca11

Doktorka mi potom ešte povedala že keby to dva krat denne davkovanie nezabralo mam prisť o dva tyždne na kontrolu, chcem mať istotu že to už nedostanem :S

paradajka119

uzivat by sa to malo tak, ze dnes 1tbl, ... o 2tyzdne 1tbl. a o 6 tyzdnov (od uzitia prvej tablety) 1tbl. Myslim ze je to tak aj v letaku. Taky postup isto zabera - odskusane. tiez som najskor chytila od deti mrle a uzivala som to naraz, ako si pisala... tiez zabralo...neskor ked som to dostala zas som to uzivala podla tohto vyssie uvedeneho postupu, kt. mi poradila ina lekarka, kt. zastupovala moju. Tym padom sa ti tri tbl. zvysia.