Zhubny nador zaludka

Príspevok v téme: Zhubny nador zaludka
Liana

Dobry vecer chcela by som sa spytat ako by som mohla pomoct mojmu ocinovi ktoremu zistili zhubny nador zaludka..uz skoro rok mu nemohli zistit co mu je stale chudol a nemohol sa poriadne najest..uz mu robili 4 krat endoskopicke vysetrenie a vzdy mal histologiu v poriadku..teraz mu robili laparoskopiu a zistili mu rakovinu zaludka niekde to bolo ze schovane pod sliznicou..uz ma ze metastazy v zaludku..a uz sa to chyta na hrube crevo..chcela by som sa spytat ako by som mu mohla pomoct lebo mi povedali ze ho nebudu operovat ze by to nezvladol asi ked tak schhudol...povedali nam ze mu davaju tak 2-3 mesiace...aj ked nechapem ze krv aj stolicu mal v poriadku..dalo by sa volako pomoct metabolickou liecbou alebo vitaminmy..zatial vsetko dobre znasa..ani nezvracia ani nic podobne..prosim o radu a vopred velmi pekne dakujem...

RNG

Kyslik zabija rakovinne bunky, ked sa ku nim dostane. Nuz a v zaludku, ked to beries ustne sa to tam iste dostane.
Dobre zdroje s nizkym postovnym na Slovensko su Healthdesignes.com a iherb.com
Najdes na rng.nazory.eu aj zlavne kupony pre prvonakupcov.
Na dane adresy si pridaj pred ne www. ja som to tam nemohol dat, lebo by mi to administrator rovno vymazal/odstranil ako nepovolenu reklamu , podla pravidiel tohoto fora.
Inac ja osobne neodporucam chemiu(oxidatory) ako prvu liecbu, ale skor poslednu rezervu.Lebo na rozdiel od neskodnych potravinovych doplnkov tieto mozu mat aj skodlive nasledky, hoci podla dnes uz vyse miliona ludi, co to pouzili, skodlive nasledky sa daju zniest a povacsine sa jedna len o podrazdenie zaludka a pri neopatrnom, pouziti privelkej velkej davky na zaciatku to moze byt tzv uhynova reakcia (Herxheimer/Jarish) ked sa do tela vyleju naraz obsahy privela zabitych mikrobov a docasne ho otravia toxinami.
Takze sa odporuca zacat s malickou davkou a podla reakcie tela ju postupne zvysovat az na odporucene ucinne hladiny.

Liana

RNG dakujem velmi pekne za radu..a chcela by som sa este spytat aku znacku alebo kde by som mohla najlepsie objednat produkty ktore ste mi poradili..a este ja mu odstavujem stale ovocie a hlavne cviklu a pomarance ci je to vlastne vhodne ...a ake ovocie a zeleninu bby som mu najviac mala..mnoho ludi nam radi aby sme mu dali kozie mllieko ze to pomaha len ja som citala ze by nemal syry mlieko a pod...ze to zaksluje organizmus..tak ak by ste mi mohli poradit ci mu to kozie mlieko davat.a tiez som uz citala o tom mms a este jedna otazočka nemoze to mat opacny ucinok to mms? ked on ma zaludok ci to nemoze uskodit..dakujem za odpoved ...

RNG

Tema na rakoviny tu bola uz mnohokrat.
Moje prispevky si mozes najst cez Google.sk uvedenim mojho nicka a slova rakovina.
Skratka, ja by som pouzil najma silne enzymy, povedzme najmenej 8 gramov pancreatinu plus aj ine enzymi, jod-aspon 10 mg, betaglukany 3 x 500 mg, graviolu, caj z lyzice kopcom(7 az 10 gramov) pripadne aj mnohe ine protirakovinne(citral chaga, monolaurin, plno silnycn antioxidantov, pripadne aj silne oxidatory na striedacku s antioxidantami, najma peroxid vodika a chloraty, dnes beziace pod menom MMS1(chloritan sodny) a MMS2(chlornan vapenaty).
Viac na rozne uspesne protokoly najdes na www.cancertutor.org

Cim viac prostiedkov, tym vyssia pravdepodobnost vyliecenia alebo aspon predlzenia zivota.