Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Odreniny na intímnych miestach

Príspevok v téme: Odreniny na intímnych miestach
Lakovka

Ahojte, asi pred dvoma týždňami som na sebe mala sťahovacie nohavičky, cítila som že sa narezávajú, a šúchajú o kožu. Asi pred dvoma/troma dňami sa mi objavili asi dve odreniny ( ako keď si zaškrabnete kožu a máte zrazu "mokré holé miesto" ). Dnes pozerám že sa mi urobili aj malá pľuzgieriky. Všetko sa to nachádza približne v tých záhyboch ako sú nohavičky. To že tp "štípe" ani nemusím hovoriť, a je to aj dosť neestetické (pred priateľom). Snažím sa nohavičky nemať keď som doma, v práci to bohužiaľ ale nejde :) Neviete čo robiť aby sa to rýchlejšie zahojilo?

Treviz

V takýchto prípadoch vyskúšajte namazať krémikom Propanthen 365 Baby, použivala som ho najprv pre deti, zaberá však aj na takéto veci.

lakovka

predstav si že googliť viem, ale neviem ako ty ja som !nevygooglila" až na jeden reálny a dva kreslené obrázky teda nič... a to čo na tom obrázku bolo sa na môj problém nepodobalo...

google.

jak že si nevidela ako vyzerá gen. herpes ??!!! nevieš hladať na googli ?? !! daj do vyhľadávača genytálny herpes a hore označ, že chceš vidieť len obrázky . To čo opisuješ je presne TO !! aj bolesť !! určite chod k lekárovi, nech sa to nerozšíri.

lakovka

och baby, doktorm má dnes dovolenku!! :/ ostala som doma, lebo dosť to bolí keď chodím. mám to akurát v tých záhyboch. ležím na posteli s rozkročenými nohami nech sa to "vetrá" :/ je to momentálne vysušené celé od zásypu, vyzerá to ako keď vám praske pľuzgier na päte. Som z toho celá nešťastná :( pozerala som si všetky možné články o genitálnom herpese, nikde som však nevidela ako to presne vyzerá, dúfam že tu bude "len" nejaká infekcia ktorú som dostala pri holení sa :( inak pri samotnom močení alebo tak to nebolí, iba keď sa to trie o seba/o stehná... HROZA!!!

lakovka

Dávala som presne zásyp iba... nad tým herpesom som rozmýšľala, ale neviem že kde by soms a mohla nakaziť. naposledy som mala sex asi pred mesiacom a už dva roky spávam len s priateľom ( i keď jeden nikdy nevie) no vyzerá to tak že ráno zavolám do práce ak sa to nezlepší a pôjdem niekde na gyndu, lebo som z toho celá na nervy :/

lakovka

nové info... suché miesta sa smenili na... neviem ako to opísať...a ako keby popraskané pľuzgiere..alebo afty... no a o bolesti ani nehovorím, neviem pomaly ani chodiť ...