Odreniny na intímnych miestach

Príspevok v téme: Odreniny na intímnych miestach
Lakovka

Ahojte, asi pred dvoma týždňami som na sebe mala sťahovacie nohavičky, cítila som že sa narezávajú, a šúchajú o kožu. Asi pred dvoma/troma dňami sa mi objavili asi dve odreniny ( ako keď si zaškrabnete kožu a máte zrazu "mokré holé miesto" ). Dnes pozerám že sa mi urobili aj malá pľuzgieriky. Všetko sa to nachádza približne v tých záhyboch ako sú nohavičky. To že tp "štípe" ani nemusím hovoriť, a je to aj dosť neestetické (pred priateľom). Snažím sa nohavičky nemať keď som doma, v práci to bohužiaľ ale nejde :) Neviete čo robiť aby sa to rýchlejšie zahojilo?

lakovka

Harper vdaka. Rozmýšľala som aj nad tým že či to nemôže byť nejak zapálene od holenia žiletkou, že tam bola nejaka špinka a sa mit o dostalo na tú kožu... noe nie je to nič príjemné, dosť to bolí. je to momentálne také vysušené, ako keď sa hojí ranka a pri akomkoľvek pohybe to o seba trie a stípe a bolí... och joj... inak na tú sukňu do práce bez nohavičiek som tiež myslela :) tanga vôbec nepripadajú do úvahy, lebo mám pocit že by mi tam narobili momentálne ešte väčšiu šarapatu :/

Harper7

Do prace si mozes dat nepriesvitnu suknu a pod nu nic alebo tanga :-) No znie to skor ako alergia na tie nohavicky.... alebo infekcia, mozno si ich uz niekto skusal... rozhodne by som sla k doktorovi, ale myxslim si ze to nic vazne nie je. mozno ak boli tie gatky take skor umelinove tak vznikli zapareniny... alebo suchanim sa ti podrazdila koza.

lakovka

OK baby, začínam mať strach. namiesto toho aby to ustúpilos a mi to rozžírilo po celýych intímnych meistach. malé červené výražky, a menšie "odreninky" až po konečník... neviete o čo by mohlo ísť? nemám možnosť v najbližších dňoch ísť za doktorom a chytá ma panika :X