Znamienka alebo jazvy na tvári?

Príspevok v téme: Znamienka alebo jazvy na tvári?
znamienka11

Mám na celom tele dosť znamienok. Ale na tvári ma to trápi najviac. Na tvári mám asi 11 znamienok, z toho 6 je vypuklých s priemerom cca 3-5 mm, niesu až také tmavé, ale makeup ich nezakryje. Z jedného mi vyrastajú také biele chĺpky. Ostatné sú také malé ploché bodky, te mi až tak nevadia. Už som s tým bola aj u kožnej, Ustav lekárskej kozmetiky v BA. Tam mi povedali, že by ešte na mojom mieste počkali. Mám 15 rokov. Kožný mi povedal, že mám ten typ kože, že budem mať za pár rokov tvár celú posiatu znamienkami, a že mi tie znamienka budú stále rásť do konca života. Mne to ale vadí, myslím si že ma to dosť špatí, mám z toho komplexy...
Mám na vás 3 otázky:
1. Vadili by vám znamienka na tvári u baby? (HLAVNE CHALANI ODPOVEDAJTE)
2. Myslíte, že čo by vyzeralo "lepšie" - znamienka, alebo jazvy, ktoré by ostali po výberu z tváre ešte väčšie?
3.Máte niekto podobný problém?
ďakujem za odpovede...

funkynikae

Dobrý deň ja som mala odstranenie znamienka na tvári. Bolelo to síce ale človek má bez znamienka lepší pocit. Mám na tvári síce takú jazvu ale to vôbec nevidno.
Lenže ja mam problém ešte stým že na tvári sa mi robia malé znamienka A to ma strašne rozčuľuje . Neviem čo stým robiť počula som že jedna pani si znamienka potierala citrónom A že jej zmyzli tie znamienka :)

sydney

skus sa opytat, ako ja som ich trosicku mala vpyukle az toho jedneho mam taku nieze jazvu,ale skratka fliacik,ktory je belavy a lahko sa da zakryt. keby som sa dala rezat,mala by som skarede jazvy,lebo plet mam este citlivejsiu na tvari

maricenka

dcera ma tri roky a naozaj skaredu jazvu na tvari. mala az pat stehov. uz je tomu pol roka, co spadla a stale je ta jazva neskutocne viditelna. velmi ma to mrzi pre nu samu. bude to stale riesit, ked bude starsia. verim, ze nejaka laserova operacia v buducnosti pomoze.

sydney

ja mam znamenienok tolko,ze po zvysok zivota ich neprestanem odstranovat a furt ich bude dost.po vyrezani sa mi znamienka hojili zle a mam jazvy na chrbate,co mi nevadi,ale na tvari som odmietal rezat,tak som si ich dala vypalit tekutym dusikom, jazvicku mam len jednu (odstranili mi asi 5),je to take malicke gulate biele a som spokojna. niezeby som bola fanusikom vypalovania znamienok,ale keby ma rezali na tvari,tak mam dost otrasne a vyrazne jazvy

Meretseger

Ktorú otázku, o zmazaní témy? Však napíš do Pripomienok na admina, tému si sama nezmažeš, ani keď si zaregistrovaná, aspoň myslím.