Priatelka nechce sex

Príspevok v téme: Priatelka nechce sex
superboy

ahojte uz som to nevydrzal a musim sa poradit...ja 23 ona 21 sme spolu uz 4 r. zo zaciatku sme mali sex ako kazdy denne aj 4-6x hihi potom uz len denne 2x ale cely tyzden sme mavali sex a bolo to skvele niesom drevo a uspokojil som ju bud pocas styku alebo oralne proste stale boli dake orgie :D no po 2 r. zacala brat antykoncepciu a uz to islo dole vodou dostala 8x mykozu chut na sex sa znizil aj po lieceni...a teraz sme vo faze ze sex mam tak 1x do mesiaca a tak ze je to o nicom to radsej sa dam sam, ked ma tak kus naladu tak jej tam zabludim no vravi ze ake je to super a zacne klipkat akoby isla spat a pritom je tak sucha ze mam obavy aby som nezosuchal kozu s prstov a nakoniec dovtedy jej to robim ze ma prejde cely sex a vse okolo toho a nerzvozne idem radsej von...co som uz urobil aby ste nepisali...rozpraval som sa snou o tom !!! potom sa chce somnou milovat aby som sa nehneval ale ja odmietnem lebo to je len vynuteny sex!!! skusil som sviecky (z tesca 50ks skoro som vypalil izbu ahahah) vino sampanske este aj cervenu ziarovku som kupil a nic :( kupil som jej eroticke spodne pradlo robertko a nic, k sexuologovy iste nepojde...jaj a ineho nema to som si isty, byvame spolu uz skoro 1r. ja som uz zufaly som mlady a chcem si to uzivat ja ju mam rad aj ona mna ale takto to ist nemoze prosim poradte co mam robit? :(

alex_alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK, GIGOLO, MILENEC, MLADÝ ZAJAČIK, PROFESIONÁLNY MUŽSKÝ ESKORT PRE SOLVENTNÉ ŽENY BRATISLAVA, masáž vagíny, kamarát s výhodami, sexualne služby, platený muž na sex. Som optimisticky naladený, vyšportovaný gentleman Alex z BA, 34 r, 189cm, 94kg. Nefajčím, zaujímam sa o zdravý životný štýl a pozitívne myslenie. Budem partner na strávenie večera u teba doma, na hoteli. Viac info: spolocnik.weebly.com

Lok

Mám ten istý problém sme spolu už nejaký ten čas 5 rok a ona posledné 2 roky nemá chuť na nič pred tým sme to robily aj pár krát za deň a teraz Max 4 krát za mesiac mne to chýba ako chlapovi a zasa niesol taký aby som ju nútil ale je dosť tvrdohlavá a mňa sex baví ale ona nechce nič skúšal som už všetko mám pocit že niekoho má aj keď je milá a všetko ale niako to z nej cítim a neviem čo mám robiť sex je v vzťahuau dôležitý . Ja 22. ona 20r.

zzzxx

Ani moja priateľka nechce sex. Pokým neotehotnela mali sme ho viac krát za týždeň. Nikdy nebrala antikoncepciu a predsa nechce sex.
Nijakým spôsobom. Za posledných 7 rokov som v nej nebol ani raz. Teraz mám 40 a ona 45. Ako je to možné, že sa niekto takto zatne a ani len nepomyslí na sex. Pritom sme zdraví. Ja to potrebujem denne a ona možno každých 10 rokov raz. Nechcem byť neverný, tak to vybavím inak. O tejto téme sa ani nechce baviť. Podľa mňa to vôbec nie je normálne. Kvôli dieťaťu sa s ňou nerozídem radšej trpím.
Často som to inicioval aj romanticým spôsobom ale vždy som narazil na odmietnutie. Tak som to vzdal. Pred jej uzatvorením sa som sa vždy snažil o to, aby bola na vrchole vždy prvá a nech si to užijeme. Neviem prečo sa to celé stalo. Viem, že je veľa párov kde zase nechcú muži. Ako by bolo super keby tí čo chcú sú vedľa seba a tí čo nechcú nech sa nájdu tiež.

ferdo.mravec

Urcite odporucam vysadit antikoncepciu, je to doslova zabijak chuti na sex u zien. Taktiez ako spominali vyssie skus zistit ci naozaj nema milenca. A ak by ta zaujimali dalsie tipy ako mat vo vztahu viac sexu klikni si na tento clanok: -odkaz odstránený-

pipo112233

Ja mam podobný problem sme spolu vyse 4 r a neberie ziadnu antik alebo co ja viem niekedy 3 - 4 krat do tyzdna a teraz ledva 1 krat do tyzda ked vobec nehovorim ze je to jedina dolezita vec v zivote ale patri to k zivotu a ja to chcem a nebudem si honit kara kvoli tomu asi zajdem k byvalke na cajik :D

Lienka13

Ale prd má druhého! Chlapec to čo si napísal som si sprvu myslela, že to môj priateľ sem písal o mne. Ale my sme spolu dlhšie, len tie príznaky boli také isté. A na vine bola antikoncepcia. Teraz sme obaja v zahraničí, pracujeme, tak som mohla aj vysadiť antikoncepciu a v mnohom sa to zlepšilo. Ale hormóny sa z tela vyplavujú dlhšiu dobu, takže verím, že za pár mesiacov to bude ešte lepšie. Cítim sa bez antikoncepcie omnoho lepšie. Len jemu nevonia kondóm :) To už nejak vyriešime. A inak ja mám 20 a on 22.

Steevi

Prdel z antikoncepcie..ma ineho jebáka!!!Ja som mal taký istý problem,rok mi trvalo kym som ich vystopoval!!! Teraz mám milenku a žijeme s manželkou v jednom byte len kvôli deťom!
Ak neveríš,skus to vypátrať a potom napíš,či som mal pravdu!!!!

alenka_maxova

kazde telo na ant reaguje inak, mne sa napriklad absolutne, ale absolutne neznizila chut, skor naopak. Je to vsak o spravnej ant. Ak to uz trva dlhsie po vysadeni, viem si predstavit co to urobilo aj so psychikou priatelky. Do toho ak je aj daky stres v skole a podobne....Treba jej navrhnut, aby sa zacala sama so sebou hravat, potom postupne prejdite na spolocne hravanie, nezabudajte na gel (ak je sucha) a postupne sa cosi zmenit moze...