Priatelka nechce sex

Príspevok v téme: Priatelka nechce sex
superboy

ahojte uz som to nevydrzal a musim sa poradit...ja 23 ona 21 sme spolu uz 4 r. zo zaciatku sme mali sex ako kazdy denne aj 4-6x hihi potom uz len denne 2x ale cely tyzden sme mavali sex a bolo to skvele niesom drevo a uspokojil som ju bud pocas styku alebo oralne proste stale boli dake orgie :D no po 2 r. zacala brat antykoncepciu a uz to islo dole vodou dostala 8x mykozu chut na sex sa znizil aj po lieceni...a teraz sme vo faze ze sex mam tak 1x do mesiaca a tak ze je to o nicom to radsej sa dam sam, ked ma tak kus naladu tak jej tam zabludim no vravi ze ake je to super a zacne klipkat akoby isla spat a pritom je tak sucha ze mam obavy aby som nezosuchal kozu s prstov a nakoniec dovtedy jej to robim ze ma prejde cely sex a vse okolo toho a nerzvozne idem radsej von...co som uz urobil aby ste nepisali...rozpraval som sa snou o tom !!! potom sa chce somnou milovat aby som sa nehneval ale ja odmietnem lebo to je len vynuteny sex!!! skusil som sviecky (z tesca 50ks skoro som vypalil izbu ahahah) vino sampanske este aj cervenu ziarovku som kupil a nic :( kupil som jej eroticke spodne pradlo robertko a nic, k sexuologovy iste nepojde...jaj a ineho nema to som si isty, byvame spolu uz skoro 1r. ja som uz zufaly som mlady a chcem si to uzivat ja ju mam rad aj ona mna ale takto to ist nemoze prosim poradte co mam robit? :(

maruska_123

to ma z antikoncepcie, pretoze moze znizovat chut na sex..ine to uz nebude...bud nech ju zmeni, ale moze sa stat to iste....alebo nech ju vysadi, to bude najlepsie...mne tiez pomohlo vysadit