Aky najoriginalnejsi, ci najkrajsi darcek ste dostali, alebo darovali?

kajomija

1mini2 tak daco som si o tom zistovala a ono s tym skutocne nie je vela roboty. obcas sa vymeni baterka, ale to fakt len raz za cas. a ta plynova flasa, ktoru kupis bezne na ktorejkolvek pumpe. ale tak to das na starost muzovi a je :D

1mini2

PetraKlbova moze byt, mozno sa to niekomu zide, ja teraz ale zhanam nieco celkom ine, ale kazda rada dobra :D Toto zrovna nasi momentalne nepotrebuju.

PetraKlbova

My sme dali minulý rok s mužom našim veľmi netradičný darček.. Bolo to čistenie fasád od firmy www.housepro.sk, a musím naozaj povedať, že urobili super robotu a hlavne sme našim ušetrili kopu času. Boli veľmi spokojný aj keď je to taký netradičnejší darček, ale za to si myslím, že celkom originálny.

1mini2

Ono su tie plynove stoly nejak narocne na udrzbu? Paci sa mi to, no neviem, ci s tym nie je kopu roboty akoze sa o to neustale starat, doplnat tam nieco alebo tak.

Jarunka12

Ja si takisto myslím, že menej je viac:) V opačnom prípade to už všetko spolu môže pôsobiť dosť gýčovo.

grilda05

Ihlana, no niekedy ozaj staci len malinko na to, aby si celemu tomu priestoru dala takzvany smrc. Ja osobne som navyse zastancom minimalizmu, takze za mna rozhodne menej je viac:) Cize jeden kvalitny vyrazny doplnok a dost.

ihlana

Jarunka12, my ho sice nemame, ale realne zvazujem, ze by sme do toho sli. potrebujem proste taky kusok, ktory by nam to na tej terase cele "rozbil" a ozivil. pride mi to tam teraz take fadne, take nijake.

Jarunka12

Kajomija, minulý rok bola tiež, vtedy to vlastne prvýkrát odštartovali myslím, ak sa teda nemýlim :D A ja úprimne dúfam, že bude aj budúci rok. Pokiaľ teda samozrejme nepríde nejaká ďalšia vlna pandémie alebo čo, tak myslím, že bude.:) Tiež radi chodievame takto s mužom poobzerať si kadečo pekné.

kajomija

to je skoda, premeskala som to, zrovna som bola odcestovana. ako casto byvaju take vystavy?to uz asi tento rok nebude, co? :D

Jarunka12

Ja síce neviem, kde sídlia, ale boli sme v Inchebe minulý víkend a videla som ich tam na výstave. Bola som očarená, ako krásne vyzerajú tie stoly. Muža by som chcela nahovoriť na taký. :D Máte niekto?