Je mi do plaču

Príspevok v téme: Je mi do plaču
zewa

Mam pocit, ze je vsetko zle a ze sa mi nic nepodari. Uz mam nervy zo svojho terajsieho zivota. Mna to uz fakticky nebavi. Stale len pocuvat ako som neschopna a co sa staram. Pritom riesim len to, co musim, co je mojou povinnostou a naplnou prace. Mne je uplne jedno, co si kto robi. Obcas by clovek rad pocul, ze je v niecom dobry alebo len take sproste slovne spojenie ako mam ta rad od niekoho z prace. Preco mam pocit, ze stale robim chybne rozhodnutia? V osobnom aj profesijnom zivote. A vlastne to nezaujima ani nikoho tu z vas, lebo sem chodite z nudy. Ani neviem na co to sem pisem.

sarategane

prezyvka55,

sorry, ak tebe toto vyhovuje- sediet a cely den klikat do.kompu so sluchadlami na usiach, ok; neznamena to vsak to,ze takto je schopny fungovat kazdy. ak by sa tymto smerom mal uberat svet, ze nie sme schopni so sebou komunikovat v praci, dame si sluchadla na usi a nevidim a nepocujem, robim si svoje. komunikujem len cez email. tak dovi dopo.

Prezyvka55

mojpohlad pisal si o volajakej neprijemnej atmosfere v robote .. u nas nie je ziadna atmosfera :D jednoducho ludia maju sluchadla a cely den skoro nikto nikoho neotravaje a este ked su ludia pri sebe 3metre tak si radsej poslu email ako keby mali so sebou hovorit :D a cuduj sa svete funguje to dobre, kazdy ma svoje ulohy a funguje to na profesionalnej baze, somariny v praci neriesime, vobec sa nesnazime o nejake prijemne prostredie :D alebo priatelske atmosfery :D

Prezyvka55

mojpohlad :D
ja mam napriklad dobre platenu pracu, pracu ktora ma bavi, firma funguje dobre aj bez toho aby sme riesili s kolegami hovadiny
praveze chudaci su ti co su stale s niecim nespokojny a furt by riesili nieco co funguje, vzdy im nieco nedobre, ja nepotrebujem vediet o kolegoch nic staci mi bezna pracovna debata o robote, to co robia vo volnom case mimo prace a mimo toho ma vobec nezaujima, mam kamaratov mimo prace a som rad ze sa mi moj osobny zivot nemiesa s pracovnym :) velmi velmi rad som za toto.

mojpohlad

Problem je hlavne ten, ze ludia su neschopni navzajom so sebou zdravo vychadzat.

Preto je obrovske mnozstvo firiem v tak ubohom stave - pretoze tam nefunguje spolupraca a komunikacia medzi ludmi.

Ci uz je to koncovy zamestnanec, manager alebo najvyssi riaditel, velmi casto mavaju ludia rozne komplexy,frustracie a strachy ktore si odburavaju na svojom okoli. Vysledkom je neproduktivna a neprijemna atmosfera v kolektive.

Ludom chyba hlavne empatia, otvorena mysel,ustretovost, serioznost, nevztahovacnost.

Takze ludia ktori to myslia s pracou seriozne a ocakavaju harmonicku a produktivnu spolupracu to maju dost tazke. Natrafit na firmu, kde clovek najde nezakomplexovanych ludi a kde dostane pracu ktora ho bavi je dost o velkom stasti. S tym sa treba zmierit.

A samozrejme ze praca nie je iba o tom ze tam nasilne chodis iba kvoli prachom a nic ine ta nezaujima. Ak niekto takto uvazuje a nechce to zmenit, tak je vlastne chudak ktory zije uplne prazdnym zivotom.

Cielom je najst si pracu ktora cloveka bavi a este uzasnejsie je najst k tomu aj ludi pre spolupracu kde funguje harmonicky pracovny vztah. A toto nemusi byt prave vec, na ktoru clovek ihned natrafi, niekedy je proste nutne o tuto zivotnu situaciu BOJOVAT.

Nikto123

Bud rada ze mas robotu...nechcem byt zly ani nic take ale ja kebyze mozem robit je mi jedno aj kebyze na mna huka 300ludi alebo kebyze na mna vsetci seru a nic mi nepovedia....dnesna doba je trosku ina ...ludia su iny ..necakaj ze ta niekto bude chvalit...ale ani sa tým vobec netráp ....ak si robis svoju robotu správne a poctivo..tak potom nemáš prečo depkovať :) Chyby robime kazdy a stale to bude tým ze sme ludia:):) :)

xxy

mna by len napadlo, ze co si urobila pre to, aby si sa mala lepsie.. mozno stagnujes na 1 nmieste svojou necinnostou..