Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Bud ta zelena spajza - je ovela lacnejsia ako planieta food a maju aj vacsi vyber alebo lahodnosti.cz ci iny online bio obchod.

ja som teraz v tom treningu neurorestart 7 den a veru dnes ma to chytilo, cistim sa - ako to volame na inom fore, previbrovavam, proste teplota, je mi velmi zle z nicoho nic. Ale teda uz je lepsie - prislo to na mna tak podvecer okolo 18. A teraz uz som skoro fit. Je uzasne ako to funguje ako sa telo zbavuje starych nanosov a programov. Idem si spravit este TFT a cistit a vyklepkavat.

Dobru noc Nikcaa a dobre nakup a uzi si to. Investuj do seba Peniaze ako kralovna s radostou a laskou.

Nikcaa

Dnes super super deň :-) megaaaa banánov a hrozna
V piatok alebo cez víkend sa chystám nakúpiť plno raw čokoládiek a krekrov. Kam by si mi odporúčila ísť ?

GoFruit

Nikcaa aj ty sa mas :)
Ja som dnes mala skvely den, taky pohodovy, tesim sa. Este nieco doprekladam a idem meditovat.
My mame teraz malo ovocia, tak asi budem zajtra na durianoch ooooo, zacinam sa super tesit na zajtra.
úúúúúáááááááóóóóóóó papa

Nikcaa

Tak ty sa máš. Ja na Svk ťažko kúpim takéto vecičky...
Inak, všetko sa mi vydarilo, tak som maximálne happy :-)
Dnes boli figy, hrozno, jahody, černice, banány. Už sa teším na raňajky :-)

GoFruit

no ta od lifefoodu - je celkom dobra ale na lovechock to nema co si budeme hovorit.
No ja sa teda rozhodne neobmedzujem, dnes som nakupila cokoladky a kelove cipsy za 30 eur.
Vlastne ked si to tak vezmes, my mozeme jest vsetko ale nechceme a to je velky rozdiel. Ja by som mohla zjest maso ale nechcem, citim obrovsku nechut. Alebo pizzu, keby som chcela minimalne nejaku vegansku a bezglutenovu, ale nechcem. Proste nechcem. Nemam chut ani potrebu, veci, ktore vyrabam raw gurmanske su ovela naplnujucejsie a hlavne ten pocit ako sa po ich zjedeni citim, to je rozdiel oproti varenemu.

idem si este dat nejaku meditaciu, dobru noc nikcaa a nech sa ti dari, si skvela dusicka

Nikcaa

Joj, ty sa máš. Ja jedávam iba tú od lifefoodu. Inak, nikdy by som si nepomyslela, že v raw food existujú takéto dobrotky. HAH a ževraj sa obmedzujeme..... :-)

GoFruit

Nikcaa ja zboznujem najviac od lovechock cherry&chilli. Ale velmi mi chutí aj ina znacka neviem zial nazov maju matovu, vanilkovovisnovu, proste obrovsky vyber chuti. Predavaju ju v slimaku v Zelenej spajze. Inac slimak sa nezda ale pre vitariana uplna parada. Bemba a Zelena spajza - paradicka. Zelena spajza je perfektny vegansko vitariansky bio obchod. Maju tam uzasne vitarianske veci -aj raw kesu oriesky a od lifefoodu venceky kakaove - to je moja srdcovka. Velmi propominaju klasicke venceky. A majitel je super. Som tam minule objednala niekoljo balikov raw kesu a vyslo to na 56 eur a dal mi dobru zlavusam od seba. Ale tak ja robim taketo velke nakupy bezne.

Nikcaa

Jejdaaa, tak toho máš mega veľa :D gratulujem, veď to bol vždy tvoj sen mať vlastnú záhradku :-)
Inak, akú značku raw čokolády jedávaš ?
Ja dnes broskyne, hrozno, mangá, banány...