kojenie dospeleho chlapa

xxxxxxxxxxxx

podla mna toto zalozil chlap ktory ma takuto uchylku a len caka ze o tom budete pisat a jeho to bude vzrusovat a bude sa na tom uspokojovat... kaslite na to :))

Blondula

matia-nunina :DDDD
aj ja milujem ludi,co si zalozia 10 nickov a snazia sa,ze aj "oni" su na tom rovnako ako ty s muzom !! :D

alenka_maxova

Matia, Nunina, ci co si to...Vobec nechapem tvojmu prispevku, co si vlastne svojou temou chcela povedat? Chcela si sa pochvalit, postazovat? Co si tym chcela? Pokial je to pre vas oboch prirodzene, tak si to uzivajte a nemusis o tom oboznamovat aj neznamych ludi :D :D

nunina

ja kojim svojho chlapa pocas mazlenia a je to priemne nam obom .zatial mam este dost mlieka len neviem dokedy nam to vzdrzi ,tak mozem len tolko ak ti to vyhovuje tak preco nie su ludia ktory sa to zda nemoralne a ani to neskusili

wreck

je to logicke. chlap sa narodi, vylezie z vaginy, chvilu sa rozkuka po svete, aby potom zvysok zivota stravil hladanim sposobov ako sa zase do vaginy dostat. kojenie by som videl v tomto kontexte ako jeden z logickych nasledkov takehoto hladania.

;)

alenka_maxova

pvedz mu, ze mlieko materske nema nic spolocne s mliekom v obchode. Bud je to vymyslena tema, alebo ste obaja pekne svihnuty na hlavu. To mu nevies vysvetlit, ak ti to je neprijemne?