Kedy ste sa odstahovali od rodicov?

0vecka

ja v 24 styroch.... aj ked neviem ci sa to az tak rata ... mama mi zaplatila prve najomne :-D s tym ze je to to posledne co som dostal zadarmo :)

lenkaaaaaaaa

A podarilo sa mi to tak, ze som od 15 brigadovala, od prveho dna po maturite v 18 pracovala (8rocny gympel) a za ten rok a pol som dokazala nasetrit 180 000 Sk, moj vtedy priatel takisto, vzali sme hypoteku, kupili trojizbak, vzali sa a teraz je nam sveta zit:))) Rodicia o tom vedeli od zaciatku, ved je predsa logicke, ze ked clovek dospeje, pracuje a ma vazny vztah, nebude pri nich navzdy:)))

ivka22

ahojte mňa táto téma zaujala, Rada by som vedela, že ako ste to oznámili rodičom, teda aj zdôvodnili svoj odchod. Ja som najmladšia a bývam s rodičmi, lenže tu sa to už nedá vydržať (je to na tlak na psychiku) tak aj sa toho obávam, ťe ako budú reagovať. ď

dana660xz

bebedobreano ja som mala 23, bola som strvrtacka na VS, mala som fajn brigadu, ktora bola ista, tak som isla s priatelom do podnajmu. o 2 roky ked som mala skoulu za sebou a v robote zmluvu na dobu neurcitu, tak som vzala hypo. teraz mam 26. netreba sa bat, a clovek nesmie byt lenivy a cakat , ze mu budu padat pecene holuby do ust.