Moje vlasy, pomoc!!!!

alena-s

mne dosť zhustli vlasy keď som pravidelne jedla B vitamín, trvalo to aj pol roka ale fakt sa zmenila hustota vlasov. Treba skúsiť. Ja som brala kyselinu listovú - BIO folic / dobré aj dopredu keď rozmýšľate na bábetkom/

babes

Skús Bioscalin(šampón+tabletky+vodička)dostať v lekárni. mne to pomohlo. Absolvovala som všetky možné vyšetrenia, od očnej po gynekológa. Všetko bolo OK. Tak som na to akosi sama prišla, bolo to zo stresu, kt. som si ani neuvedomovala. Ešte odporúčam piť nejakú dobu žihľavový čaj. Treba aj trpezlivosť a vytrvalosť pri užívaní tých tabletiek Bioscalin a umývať si vlasy LEN s tým šampónom. Postupne mi vlasy prestali padať, vyzerali aj zdravšie a lesklejšie.
Smutné len je, že hustotu vlasov mi to späť nevrátilo. Teraz mi už síce nepadajú, ale mám ich riedke, riedučkééé :(((

RNG

Existuju zmesi vitaminov a mineralov specificky na vlasy.Jeden sam nepomoze.
Ale moze to byt aj hormonalneho povodu, vtedy niekedy pomoze polotovar na hormony Yam.
Ak je to zo stresu, treba brat nejaku zmes vitaminov, hlavne B, su specialne zlozenia na stres, napr stress-B
Hladaj na Google.sk pod doplnky, vitaminy na vlasy,yam a pripadne stress-B. Usetris si nohy.

tanta84

ja mám podobný problém s vypadávaním vlasov. Beriem zinok no k lepšiemu to neide. Chcem vyskúšať B-komplex vraj to pomáha.

aniccha

ja som si prednedavnom kupila od vichy "dercos" pre zeny, je tam 12 ampuliek za 1200 sk, poradil mi to jeden spickovy kadernik, ze vraj to brutalne pomaha... este som pouzila len jednu ampulku, takze zatial neviem ci to funguje, ale tak ked je to od vichy malo by to pomoct...tiez to kombinujem so zinkom

shakira

Awi ja som mala podobny problem, zacala som brat B-komplex a behom mesiaca to preslo a teraz mi vlasy hustnu :-))