Zapareniny na stehnách a v okoli penisu

Príspevok v téme: Zapareniny na stehnách a v okoli penisu
Krucifix

Ahojte, mám tu taký problém..hrávam futbal a mám už cca 2 mesiace zaparené stehná z vnútornej strany. Veľmi červená a podráždená pokožka. Neskôr mi to prešlo aj do okolia penisu a semenníkov. Dosť to svrbí a tak si to občas doškriabem a mám to červené ešte viac. Chcem sa spýtať, čo si mám na to dať, alebo čo mám robiť..Ďakujem za vaše rady

Jovanka

skus ten bepanthen alebo na notine mavaju taku ucinnu detsku vazelinu a ta je hrozne fajn - na druhy den o nich niet ani sajnu

Mirin

Bepanten plus a tyto ubrousky: Intim Comfort 10 kapesníčků-anti-intertrigo balsám, jsem na vozíku, čili- bojuji s tím v parných dnech neustále

tinusa2552

bepanthen care nielen na zapareniny, ale aj na osuchane stehna, na upokojenie pokozky a hydrataciu - za mna najlepsi krem.

Asus44555

Ahojte....
Tak skusal som kremy bepanthe, canesten...iba horsie zcervenanie a podrazdenie.....!!! puder nestacil tiez
Kupil som dezinfekciu betadin sem tam si to dam ale co mi pomohlo
je obycajne mydlo DETOL 2-3x denne riadne umyt citil som hned ze somariny kremiky su na nic pekne to vysusuje a po 3 dnoch ustupuje... moja skusenst

Mayka

Zapareniny pri penise, to je normalny jav :) Tak ako bolo spomenute bepanthen ;) je na zapareniny pouziva sa hlavne pre male deti ktore nosia plienky ;) Bepanthen pomoze :)

Mayka

Zapareniny pri penise, to je normalny jav :) Tak ako bolo spomenute bepanthen ;) je na zapareniny pouziva sa hlavne pre male deti ktore nosia plienky ;) Bepanthen pomoze :)

sharald

pred zápasom, tréningom repíkovú masť a po sprche ľubovníkový olej. prešiel som tým a v pohode poradím na sharald@azet.sk

Lili007 - Maria S.

Urcite by som Vam odporucila bavlnene spodne pradlo a pokial mozno aj sportove nohavice z bavlny. Absolutna hygiena a pokial mozno "vetranie" inkriminovanych miest ak to ide.
Na ulavu ale i v buducnosti prevenciu pouzivajte Bepanthen krem napriklad. Je velmi ucinny na predchadzanie zapareninam u deti ale pouzivame ho i my zeny so silnejsimi stehnami:-)))