Dioptricke okuliare z internetu

Príspevok v téme: Dioptricke okuliare z internetu
lochness

Zdravim, mate niekto skusenosti s kupovanim dioptrickych okuliarov z internetu? Primarne nosim sosovky a okuliare len na doma, takze sa mi neoplati vrazat 200e do niecoho co budem nosit len par hodin denne (mam dost vysoke dioptrie takze aj skla byvaju drahsie)...

(inak rady typu ze mam radsej investovat poriadne a ze mi nemusia sadnut atd. si neprosim, to uz viem :)) ale fakt sa mi nechce vysolit kopu penazi za okuliare ktore nosim nerada a preferujem sosovky...)

Ak mate niekto nejake skusenosti s konkretnymi e-shopmi, bola by som velmi rada, dakujem :)

zzita587

ja mam skusenost s nakupom z www.luxbryle.cz, spokojnost obrovska, boli strasne ochotny a okuliare mam nadherne, pozeram po dalsom rame ze by som si spravila este jedny

Lexidlo

Mne sa mimoriadne páči ponuka okuliarí na optikaexclusiv.sk. Nestarnúci chanel po najfunkčnejšie serengeti. Mám od nich už svoje milované dennodenné škuľky a sú top..

ivanuska265

Super dakujem za rady :) pozerala som na stranku a nemam to ani daleko, takze cez tyzden tam urcite behnem :)

alicazazrak

Momentalne su podla mňa moderné také vyraznejšie rámy, hranaté, niečo ako Ray ban okuliare. Ale samozrejme vždy záleži na tvare hlavy a čo komu sadne, Ja mám raybany z queensoptik. sk, normálne z optiky v meste :)

ivanuska265

Tiez zhanam nejake pekne okuliare, ozeram na nete zatial,ale asi bude lepsie zajst do optiky, tomi je jasne...Baby co teraz leti poradte

Kaja002

ja som tiez kupovala okuliare v queense. jamam problem ze mne mlo aky tvar pristane. takze cez net by som to urcite neriskovala

PEtra_H

take veci by som mozno riesila tiez osobne, aj ked cez internet uz kupit vsetko :D v blave tiez poznam dobru optiku queensoptik.sk mozno pomoze :)

kvietok19

Z akého mesta si? Ak si z BA viem ti odporučiť lacnú a dobrú optiku, sama som nedala za okuliare viac ako 100 Eur a sú pekné a nosím ich každý deň (po 4 rokoch nosenia šošoviek som začala mávať strašné zápaly na rohovke, už ich nebudem môsť nosievať nikdy ) :(
Ja nič proti, ako si aj sama napísala, že nechceš počuť také reči ako ti aj ja napíšem. :D ale podľa mňa je to nezodpovedné k tvojmu zraku, možno potrebuješ aj cylinder, a keď si určíš zlé ohnisko tej šošovky, tak budeš vidieť cez tie okuliare velké nič. :D Určite očný lekár --> optika . dajú sa nájsť aj škaredé lacné okuliare, sama hovoriš, že ich chceš len po dome. :)