Domace tetovanie

Príspevok v téme: Domace tetovanie
mravec852

Ahoj. Chcel by som sa poradit. Ja viem je to nezdrave a skodlive ale laka ma tetovanie. Ale nie klasicke. Chcel by som si to vytetovat sam, ide len o obrazok 2x2cm. Chcel by som to tak, ze s namocenou ihlou do tusu by som si uplne jemne podpichol kozu. Vraj to uz robili aj ini. Moja otazka je jednoducha, mam to urobit? Ano viem ze je to nezdrave ale aj klasicke tetovanie obsahuje vo farbive karcinogen. Bojim sa ze by sa mi nieco stalo. Nebudem si to davat uplne do krvy ale fakt len pod kozu. Mam pouzit tus alebo atrament? Alebo tuhu z pera? Hrozi tam nieco? Dakujem za odpovede.

gogora

Ale takto si do tela mozes priviest aj inu infekciu, jednoznacne by som to nerobila! Nemusi to dopadnut dobre. Radsej si zaplat tatera, ktory sa tomu venuje a ktory ma na to aj vsetky potrebne veci.

bronimira

Tak toto by som rozhodne neriskovala, mozes si sposobit zdravotne problemy, tetovacie salony su pravidelne dezinfikovane a tie ihly su jednorazove a su sterilne

Kaya23

Ahoj no já bych takovýhle tetování doma na koleni moc nedoporučoval ale když už to musí být tak chce mít všechno dokonale čisté a desinfikovane i prostředí ve kterém se bude tetovat. Ale tak dneska už se dá i tetování celkem rychle odstranit třeba na téhle klinice www.premier-clinic.cz to byla tak první na co jsem narazil na internetu. Já osobně jsem byl na tetování v salonu v Praze a můžu jen doporučit než doma na koleni?