Po kazdom jedle a piti...malatnost zavrate nafukovanie zhorsene dychanie atd...

Príspevok v téme: Po kazdom jedle a piti...malatnost zavrate nafukovanie zhorsene dychanie atd...
Nazdy

Zdravim vas
neviem si uz rady no po kazdom jedle ktore zjem mam tazkosti ako su zavrate slabost hucanie v usiach zle dychanie silne nafukovanie pocit na odpadnutie...

nemam v tele ziadne ziviny a ked cokolvek doseba dam po vsetkom mi je zle po obycajnej vode sa citim ako keby ma kosacka na travu presla...

mam zistene celiakia laktoza a histamin no aj po vyluceni 97 percent jedal mi je rovnako ako predtym...

doktori ma nepocuvaju stale si vravia len ze musim drzat dietu lenze ja uz nedrzim dietu ja uz sa trapim lebo po kazdom co zjem mi automaticky pride zle vo vsetkych smeroch...

kto mi vie poradit co dalej robit?

Matii

Dobry den chcela by som sa opytat ci ste zistili pricinu co sposobovalo vase tazkosti? Ja mam ten isty problem a som uz zufala :-(

arman

Toto uz vyzera na poriadne vazny stav, a nejake masticky, bylinky, a aloe vera mu nepomoze.

Tu by mohla pomoct nejaka poriadna ocista, napriklad niekolko dni na zeleninovych stavach, ale len s poriadnym odstavovacom, nie takym co znici vsetky ziviny.
Takisto moze byt problem v parazitoch, precitaj si tento prispevok hned na vrchu www.upramene.cz

na tvojom mieste by som vyskusal antiparazitalnu kuru, spolu s dietou. Neviem ci ti drazdi creva kysla kapusta a jablka, ale mne toto dost pomohlo.

mliečko

Skus si kupit traviace enzymi a pri každom jedle ich ber.A po jedle aspon pol hodiny ber zasa Chlorellu.To su tablety ktore ti precistia a zlepsia travenie/daju sa kupit aj v lekarni ak nemaš si ich kde kupit.