Ako vyliečiť cervikalny syndrom?

Príspevok v téme: Ako vyliečiť cervikalny syndrom?
Martikollar

Dobry den,prosim o radu...uz dva roky trpim cc syndromom,mam neustale bolesti,brnenie v prstoch a tvary,krce ale co je najhorsie strasne zavraty a pocity na odpadnutie.Mam dve male deti o ktore sa mi pomaha starat svokra,lebo vdaka tym zavratom nechodim sama von.Stalo sa.mi totiz ze sa mi zakrutila hlava a zisla som z detmi do silnice kde nas skoro presiel kamion.Chcela by som zasa normalne zit,liecim sa u neurologa,uz som bola vsade mozne i mri mozgu a chrbtice.Dohnalo ma to az na psychiatriu,kde.mi bolo povedane ze moj jediny problem je tento cc syndrom ktory mi zposobuje depresie.Kto by mal dobru naladu ked sa musi stale chytat nabytka atd.. Beriem lieky na zavraty,antidepresiva,cvicim,posilujem,zkusila som masaze,rejabilitacie,manipulacie,naplaste a gely na chrbat,jogu,liecitelou,ani neviem co vsetko.Po dvoch rokach je to trocha lepsie,no vraj je to zposobene hypermobilitou a bude to moj celozivotny problem s cim som ochotna sa aj na jednu stranu zmierit,ale tie zavraty mi naozaj ztrpcuju zivot a to aj mojej rodine.Prosim,jestli je tu niekto,kto sa toho uspesne zbavil,napiste ako budem moc vdacna som uz naozaj bezradna...Dakujem

0810

No super.Držím Vám palce,nech Vám to pomože,ale treba to absolvovať viackrát,raz nestačí.Ale ved on Vám to všetko vysvetlí.Ja chodím raz do mesiaca.Veľa šťastia v liečbe.

0810

Neviem koľko stojí samotná akupunktura,ako som už písala masáž,bankovanie,akupunktura 15Eur,myslím,že je to primeraná cena:Predtým čo som chodila k masérovi som platila od 8-17 Eur a to len za masáž.Pri spaní si sama musíte prísť na to aká poloha Vám najviac vyhovuje.Ja som ťažká platničkárka už po celej chrbtici a vyskušala som už všetko možné a akupunktura mi dosť pomáha na trpnutie ruk a závrate.

Martikollar

Spavam na chrbte a nebo na boku s podlozenou hlavou tak aby som mala vyplneny priestor pod krkom a nezalamovala sa mi hlava.kolko ste priblizne za tu akupunkturu platili?

0810

Poznám tie lieky,som zdravoťáčka a každý organizmus reaguje ináč,nechcem Ta tým odradiť od ich užívania,ved Ti ich predpísal lekár.Akupunktura bolí dosť,ale všetko sa dá vydržať,ked Ti to má pomoct.Ja idem buduci týžden už 4x a naraz mi robí masáž,bankovanie a akupunkturu.Hľadaj na nete,určite to aj v Galante niekto robí.Ja som z Levíc a tiež mi to trvalo kým som si ju našla aj ked ona to robí už 4roky.Veľa šťastia a nevzdávaj sa chorobe.

Martikollar

tie lieky uziva iba asi tri mesiace,a su to take co neutlmuju a su predpisovene napr aj vodicom.Vyvolavaju iba chemicku rovnovahu v mozgu.Akupunkturistu sa mi ale nedari zohnat,byvam u Galanty a nic som v okoli nenasla.Boli to?

0810

Ahoj,presne to som Ti chcela napísať,že vyskušaj akupunkturu.Ja už idem 4x a dosť mi to pomáha.A myslím si,že máš aj dosť tych utlmujucich liekov,nemožu Ti aj ony ešte viac sposobovať tie závrate?

Martikollar

uzivam serlift,coaxil,aflamil a vertibetis.spavam dobre,no i tak sa rano budim dolamana,rano je to najhorsie.skusam spat tak ako mi hovorili lekari no i tak ziadna zmena nieje.uz fakt neviem ako sa toho zbavit,tie zavraty a nevolnosti su fakt neunosne...