facka od manžela...

Príspevok v téme: facka od manžela...
meduskaTN

ako by ste sa zachovali, keď vam manžel da facku...po miernom natahovani sa, drapkaní, kedy ho capnete a on vam vovalí facku a s agresiou v tvári povie...toto uz nerob...kedy vlastne hra prerastie do utoku...uz castejsie doslo k vyhroteným situáciám,kedy sa zahnal na mna-alebo vystartoval po mne...sme manzelia 10 rokov a mame dieta.Planovala som dalsie :(

xdanielax

meduskaTN - tvoj manzel je bez prace, alebo? Nedoslo u neho k nejakej zmene (negativnej) v poslednej dobe, resp. odkedy sa stupnuju tieto jeho vystupy? skus sa rozpamatat.

Ta situacia, co si opisala sa mi nezda adekvatna, aby ti jednu vrazil.

Mi to pripomina poslednu Zamenu manzeliek, tam bol tiez taky *ebek, co si myslel, jaky je uzasny.

Loveme

meduska, tvoj muž to nemá v hlave v poriadku. Z toho čo píšeš mi vychádza, že za jeho správanie nemôžeš. Takéto agresívne prejavy si od neho nenechaj.
A ty bingham, ty sa riadiš heslom,že kto má iný názor tomu treba jednu vylepiť?
To potom aj ja môžem zbiť hocikoho, kto ma provokuje?

Maoam

meduska: nie si trocha vztahovacna? napriklad ja som vobec nepisala o tebe, ale len o 1 vynimocnom pripade, ktoreho som bola svedkom a hned som aj dodala, ze je to nieco uplne ine, ako ked muz zenu tyranizuje, skus troska pokojnejsie citat a hlavne poriadne

meduskaTN

petrisorka,ty si vydata?
nepisem,ze je to u nas pravidelnost,ani ze ma otlka..ale ze to graduje...iba sa nieco deje...s nim
zial,niektorí ma posuvate do pozícii,o ktorych tu ani nebola rec...niesom ani alkoholicka,ani neflamujem - normalna mamina, VS vzdelana,pracujuca, ktora chodi z prce domov a miluje vikendy stravene vyletmi s rodinou....myslim,ze bezna zena...

Maoam

ja som bola svedkom situacie, kedy zena agresivne provokovala, supsla toho svojho, arogantne a vysmesne nahlas ho komentovala pred ostatnymi, ponizovala, potom po jeho viacerych upozorneniach (pokojnych), ze ma dat pokoj a prestat, bola coraz zurivejsia a hysterickejsia, tak jej nakoniec strelil on

a bol klud

v takychto situaciach, kedze niektore zeny vedia byt neskutocne agresivne, nasilne a hystericke a stracaju rozum, utocia, je to podla mna adekvatne, ale beriem to ako ojedinely pripad

je to nieco uplne ine, ako ked muz tyra zenu, alebo co, to sa s tymito situaciami neda porovnat, zvlast ked su niektore zeny este riadne alkoholicky podgurazene a same schopne ublizit

petrisorka

to co mas za muza ze cely den je doma a nic neurobi a este ta provokuje? to si nechas? sa necuduje ze ta fackuje, ked si toto nechas od neho kazdy den? potom neplac ze ti dal facku, ked sa nechas udierat "zo srandy" do slabin az tam mas modrinu.