Cítim sa tučná

Príspevok v téme: Cítim sa tučná
achjajcoto09

Pribrala som len asi 3-4 kila, ale pri mojej výške, 159cm, je asi dosť rozdiel či mám 49-50kg alebo 53-54kg.
Cítim sa teraz taká tučná a neviem ako sa mám donútiť začať cvičiť. Začala som chodiť peši do školy a na 7 poschodie už nechodim výťahom ale po schodoch

Dajte ešte nejaké rady ako ľahko zhodiť par nadbytočných kíl

Antisexx

Raz som jednej spoluzkacke ponukla mini tyčinku. Ta spolužiačka je asi tak chudá ako ja (čiže mierna podvýziva), odmietla, vraj je tučná a chudne. Parkrat to spravili aj iné spoluziacky. Odvtedy ziadnu z nich neponukam, berem čipsy a jem ich sama bez opytania sa a nech si každý myslí o mne že som lakomec Harpagon, ale ked pocujem od chudej baby že je tučná tak ma ide klepnúť

simkona

viem ze je toto uz stara tema, ale aj tak sa chcem k nej vyjadrit so svoojim problemom.
Mam 22 rokov vyska 1,64 m a vaha sa mi pohybuje raz 49 a niekedy 51.
jedavam pomerne dost si myslim. o 5:30, 10:30, 15:20 a niekedy aj o 20:30. mam teda ranajky, desiatu, obed a veceru.
ale citim sa tucna, mam male stehna s obvodom bohvie ci uz nie aj 55 cm. ale co viem, tak som ich mala ze 52-53 cm. a chcela by som proste mensie. citim sa zle. nikto o tomto netusi. ani moj priatel, rodina, nikto. proste to je take ze to mam v hlave blbej a neviem co mam robit. su dni, kedy si pridem sexy a su dni, kedy nie proste

Magy

TinaaX - typicke. necvicit, ale riesit v pohodli kdejaky imbecilne diety.
uz viem, preco priemerna zena do 45
rokov svojho zivota vyskusa 60 diet!!!
a ani jedna jej nepomoze.
pretoze treba HYBAT TELOM a nie rozmyslat nad hlupostami!

pre achjajcoto09
ako sa prinutit... bud si najdi niekoho s podobnym problemom, s ktorym sa budete navzajom podporovat, pomahat si, vo dvojici to ide podstatne lahsie, je to zabavnejsie, zaujimavejsie.
alebo si to sprav ako prijemnu povinnost. prihlasit sa do nejakeho klubu, kruzky, suboru (tanecneho, plavanie, bojove umenia, fitness...) a zacnes tam chodit pravidelne, min. 3x do tyzdna.
spoznas novych ludi, vyplnis uzitocne volny cas, a mozno zistis, ze mas talent na nejaky sport alebo cinnost.

TinaaX

Ahoj, ake diety si skusala? Mne sa napriklad osvedcila Dukanova dieta - vid. -odkaz odstránený- - da sa to aj s menej casom, zmena stravy nie je az taka drasticka... a co sa tyka motivacie na chudnutie, tuna je tiez dobry clanok - -odkaz odstránený-

ono sa hlavne netreba vzdavat a nevsimat si blbe pripomienky ostatnych, nie kazdy sa premoze na prvykrat... dolezite je, ze chces, napisala si to sem a mas chut sa zmenit

stylishfox

Ahoj! Uplne ta chápem mám 156 ! takže viem čo to je pribrať 5 kg! Pre mňa katastrofa, pretože mám rada pekné sukne, krátšie trička :) A tiež VIEM chápem čo to znamená schudnuť z takej váhy 3 kg, 100 kg človeku sa zhadzuje ovela horšie!
Ako ľahko? U mňa ak 3 týždne večeriam výlučne zeleninu (brokolica, karfiol, mrkva, zele.fazuľa) ide to dolu, ranajky normlka, obed normalka no žiadne vypražaniny, olovrant jablko a večera o 6! poriadna kopa zeleniny 3 týždne bez prestania - 3 kg dole ale potom nezačnem večerať pizze, väčinou tak každý druhý den ostanem pri zeleninky už som zvyknutá :)
stylishfox.blogspot.com