Cítim sa tučná

Príspevok v téme: Cítim sa tučná
achjajcoto09

Pribrala som len asi 3-4 kila, ale pri mojej výške, 159cm, je asi dosť rozdiel či mám 49-50kg alebo 53-54kg.
Cítim sa teraz taká tučná a neviem ako sa mám donútiť začať cvičiť. Začala som chodiť peši do školy a na 7 poschodie už nechodim výťahom ale po schodoch

Dajte ešte nejaké rady ako ľahko zhodiť par nadbytočných kíl

dobreuz

Tak lebo vyšší sú vždy ťažší ako nižší, mám síce len 70 kg, ale takí maratónci majú len 50 kg - pretože majú max 170 cm ale silu majú aj tak, lebo pomer výška/váha majú taký ako ja, poprípade ešte lepší a čím väčšia váha tým nižšia výdrž pri behaní a ešte nižší majú lepší balans, čo tiež nie je odveci pri behaní.
Tak si poriadne vysoká s opätkami no :D

Abcd888

Ty máš to šťastie, že si chalan. :D ak si vezmem 10cm opätky na oslavu, mám 189cm. Potom som už vyššia ako väčšina chalanov/mužov. Prečo je to nepraktické pri behaní ?

Abcd888

dobreuz, Ak má 164 cm, má určite super výšku. Som asi z tých vyšších dievčat, mám 179 cm. :) Ak by som bola o trochu nižšia, bola by som radšej, ale všetko má svoje plusy a mínusy.

Nome

napíš si do google BMI kalkulačka . Veru by si mala ešte zo 5 kilo pribrat dievča ,musíš vyzerat ako doska ani rici ani cici

Tomas12345

dobreuz :

Rovnako tak sú i ludia s pár kilami navyše ktorí sú tiež živí a zdraví.

A navyse kulturisti i ked nemaju vela tuku majú aspon svaly takže majú z čoho chudnut, narozdiel od podvýživeného človeka.

Tomas12345

simkona :

Lenže ty tučná nie si ani nahodou, ba naopak, si vychudnutá až na kost a jediný kto si myslí že si tučná si len a len TY. Toto je príznak anorexie, bud si to teda uvedomiš sama alebo by si mala hned zájst za psychiatrom nech ty zmení tvoje zmýšlanie. Mala by si skor niekolko kíl pribrať.

Ale tak schválne, tvrdíš že jedávaš vela, tak teda popíš čo jedávaš na ranajky, obedy, večere.

dobreuz :

No práveže lepsie je mať pár kil naviac než pár kil menej.Predsa len ak príde nejaká choroba a človek pri nej schudne, tak je dobré mať aspon nejake tukove zásoby a nie byt po chorobe vychudnutý až na smrť.