Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Osteoporóza - vyliečia ma?

Príspevok v téme: Osteoporóza - vyliečia ma?
karolza

T skóre mojej chrbtice L je trošku vyššie oproti normálu hodnota 5.1,moja liečba má byť aclastou,ale najprv sa mi musí ukľudniť moja štítna žľaza že vraj je hyperaktívna.
Môžem počítať so zlepšením môjho zdravotného stavu,veď pomaly sa už bojím aj chodiť až sa mi niečo nepoláme?

Shayleen

Ja mam zatiaľ nedostatok Vit. D s čím si pomáham aby som osteo nedostala pijem tibetskù hubu a zatiaľ mám veľmi pekné výsledky.z osteo sa ale nevyliečiš

libuša 88

Dobrý večer, osteoporoza je niečo čo vie poriadne zmeniť život.. ja vám z rodinnej skúsenosti môžem odporučiť wobenzym. Enzýmy sú v tomto prípade dobrá voľba, určite sa popýtajte v lekárni vysvetlia vám to podrobnejšie.

alexis12

Na osteoporozu je velmi dobry makovy olej - dlhodobo je dobre uzivat 1KL rano a vecer, su velmi dobre vysledky.
Ma vysoky obsah vapnika a horcika a je dobry na vlasy aj nechty. Ja si ho kupujem preventivne na stranke -odkaz odstránený-

Jozefe

Mám na predaj americké doplnky: NOW foods vitamin D-3 a K-2 a od swanson vitamins bone essentials -jedná sa o špičkovú suplementáciu pri osteoporóze na štyri mesiace...dôvod predaja :predpokladal som osteoporozu ktora sa však na denziometrii vylúčila čiže doplnky nepotrebujem...cena je 55 EUR v podstate bez poštovného ktoré je z ameriky 25 dolárov...viac info joester@szm.sk

RNG

Ost4oporoza u zien je casto z nespravnych hormonalnych hladin, kde telo sice prijme mineraly, ale nevie s nimi poriadne hospodarit, tj nezabuduje ich do kosti. Na absorbciu a zabudovanie je nevyhnutne nielen doastat do tela vsetky potrebne mineraly, ale aj vitaminy D-3 a K-2 v dostatocnych davkach. Nie kazdemu sa v tele vytvori totiz dost D-3.
Mnohi maju aj zlu stravu alebo poskodene travenie(travenie je vec dostatku kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik. Co chyba treba doplnit.
Znova tu zdoraznim pala znamena kvasenie v zaludku a to moze byt len pri NEDOSTATKU kyselin.
A zdoraznujem treba jest hodne zelenin.

Na narovnanie chrbtice krivenej gravitacnymi silami treba pouzit natahovanie chrbtice, ci uz nocne so zavaziami(traction) alebo aspon par krat denne 15 minut zavesit za nohy(inversion exercise) ktorych najdes na internete plno(google.com)

Sendox84

Dobrý deň,
dostal sa mi do povedomia pristroj ktorý v Nemecku funguje už niekoľko rokov (vraj úspešne), je potrebných od 3-10 sedení (podľa stupňa ochorenia)a potom ďalšie 3 o 8 rokov malo by to vyliečiť osteoporózu a artritídu do 3tieho štádia funguje to na princípe rezonancie a obnovy to chrupavku ako aj zhustnutie kosti. ak už niekto o niečom podobnom počul budem rád za príspevok. www.mbst.de

Szyszko

ahojte.volam sa silvia a mam 22 rokov asi pred pol rokom mi diagnistikovaly osteoporozu,skoliozu TH-L,anteopozicia hlavy,vpaceny hrudnik,sikma panva,Tomayer 10cm,predklon s gibom vlavo.som bola mesiac v nemosnici chodim na rehabilitaciu ale nepomaha zhorsuje sa to castejsie mi boli chrbat.nespavam hovorili ze je mozne ze nebudem schopna vinosit dieta,som zufala co mi viete odporucit,mam strasne bolesti a mam pocit ze nic mi nepomaha dakujem ps.napiste mi prosim mail

RNG

Proti osteoporoze si treba napravit hormonalne hladiny, najma zeny v a po prechode, napravit travenie a pripadne brat aj doplnky mineralov, zmesy navrhnute specificky na kosti a samozrejme vitasminy D-3 a K-2 ktore su potrebne na absorbciu a zabudovanie mineralov do kosti.
Netreba cakat necinne , az kym sa kosti a klby znicia.

Irén

Janett,
Koxatroza - to je vaša diagnoza podľa popisu.
Môj brat je po výmene oboch bedrových klbov na celom ID. Takže závisí od operácií,ako sa sfunkčnili klby,pohyb, teda rozsah hybnosti a predovšetkým či nie sú bolesti a samozrejme komplikácie po operácií,v akom stave sú svaly. Pravidlom je,že keď sa operácia zdarila,tak sa pacient považuje za zdravého.

posudkár

Janett, pletiete si osteoporózu s osteoartrózou /opotrebovaním kĺbov/. Výmena kĺbov nie je dôvod na plný invalidný, ale na obnovenie pracovnej schopnosti. Kĺb je predsa vymenený za nový a teda funkčný.