Darcek pre priatela

Príspevok v téme: Darcek pre priatela
Msaska

viem ze sa to velmi nehodi do "problemov" a nie je to nic take strasne..ale chcela by som poradit s darcekom pre pritela.. ano viem je to hlavne o tom co ma rad a comu sa venuje..ale chcem kedze ide mat 25 a je to taky vek kedy by mu chcela dat nieco vynimocne tak by som chcela radu co asi by ho tak potesilo - lebo veci ako mobil, notebook a tak si kupi sam, kozmetika je taka na meniny.. napadlo ma nieco zo srandy v tych darcekovych obchodikoch - sexualneho typu srandovne :D ale chcela by skor nieco co mu bude pripominat ze ho lubim aj o par rokov.. sme spolu skoro 5 rok. za kazdu radu , napad, a tak budem vdacna:)

wreck

keramicka vtakomierka za 8.60 :)

-odkaz odstránený-

dusim sa smiechom uz len ked tam vidim ze 'vtakomierka'. :))

si si inak ista, ze by take chcel? ja by som napriklad najviac ocenil prakticke veci, ktore si sam zvycajne nekupujem -- tricko, kosela, rukavice, ciapka, atd.

alebo kup len nieco obycajnejsie a spoj to s rezervaciou chaty na predlzeny vikend a staraj sa o draheho, nech sa ma ako v bavlnke. ci vlastne tak sa ma po cely rok, co? tak nic teda. :))

Msaska

nemate niekto este nejake napady..pripadne aj za vlastne blaznive napady na darceky budem rada...-myslene ze ak vas niekto prekvapil a bnolo to super super

eva123

Ako darček sa mi strašne páčia nejaké srandovné somarinky, čo sú úplne od veci ale človeka rozosmejú a potešia, nejaká taká vec, čo si človek hlavne zapamätá na celý život, tá spomienka je taký darček ;)