Darcek pre priatela

Príspevok v téme: Darcek pre priatela
Msaska

viem ze sa to velmi nehodi do "problemov" a nie je to nic take strasne..ale chcela by som poradit s darcekom pre pritela.. ano viem je to hlavne o tom co ma rad a comu sa venuje..ale chcem kedze ide mat 25 a je to taky vek kedy by mu chcela dat nieco vynimocne tak by som chcela radu co asi by ho tak potesilo - lebo veci ako mobil, notebook a tak si kupi sam, kozmetika je taka na meniny.. napadlo ma nieco zo srandy v tych darcekovych obchodikoch - sexualneho typu srandovne :D ale chcela by skor nieco co mu bude pripominat ze ho lubim aj o par rokov.. sme spolu skoro 5 rok. za kazdu radu , napad, a tak budem vdacna:)

zewa

Vraj je dost sranda spustat sa v tej nafuknutej priesvitnej gule dole kopcom :)) Mozno paintball (ale odporucam ti, ty sa do toho nezapajaj, dost to boli, mozno paintball s kamosmi).

Msaska

zazitok..no len tu dako zatial moznosti obmedzene ale tiez super napad..no kreativna moc nesom :( ale dakujem naozaj si cenim Vasu pomoc.
padakom nvm ci by siel :):D
idem nad tym tuho rozmyslat- teda este tuhsie hadam to moja hlavka prezije :D
dakujem Vam :)

Msaska

ta kocka je fajn napad :) hodinky si chlapec kupil sam a drahe:D takze ... no a ujasnujem nesom "velmi za vodou" som studentka a zasa 1000 eur nemam :D

Msaska

noo chcela som nieco co by nvm no z coho by tesil aj inokedy a spomenul by ze waaw to je od mojej lasky.. :D ale tak on je dost narocny no .. na take mobily a vecicky .. ano samozrejme ze tie veci co mu zidu jasne ze dostava :) len teraz 25 ..tak taky vek ze vyznamnejsi :D
fakt nvm cim by som ho potesila lebo tie bezne veci sa zidu ale nie vzdy to je to take ze wow :D