Darcek pre priatela

Príspevok v téme: Darcek pre priatela
Msaska

viem ze sa to velmi nehodi do "problemov" a nie je to nic take strasne..ale chcela by som poradit s darcekom pre pritela.. ano viem je to hlavne o tom co ma rad a comu sa venuje..ale chcem kedze ide mat 25 a je to taky vek kedy by mu chcela dat nieco vynimocne tak by som chcela radu co asi by ho tak potesilo - lebo veci ako mobil, notebook a tak si kupi sam, kozmetika je taka na meniny.. napadlo ma nieco zo srandy v tych darcekovych obchodikoch - sexualneho typu srandovne :D ale chcela by skor nieco co mu bude pripominat ze ho lubim aj o par rokov.. sme spolu skoro 5 rok. za kazdu radu , napad, a tak budem vdacna:)

cardsharp

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na stránke www.najdarcek.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

NIKI555

napadla Vas uz zaujimava kolaz z oblubenych fotografii na deku ci postelne obliecky ? tato kolaz dokonca je vyskladana z fotiek tak, ze pri mensom poodstupeni vidiet krasnu celistvu MOZAIKU vyskladanu z FOTIEK.

staci si pozbierat fotky podla vlastneho zváženia čo obdarovaného / obdarovanú poteší ... spomienky, texty, spoločné zážitky, akcie, zoznámenie, foto detí alebo selfie :).... je to každého osobná vec
môže to poňať aj vtipne
je to krásne OSOBNÉ a dokonca aj PRAKTICKÉ. DEKA je vyrobená v ČR a grafiku Vám spracujú profesionálny umelecký grafici ...do 10dní

MAci-CI-k-858

ja som dala vyrobiť frajerovi na jeho narodeniny kolaz z nasich fotografii co sme mali z dovoleniek na PEKNU DECKU. bolo to fakt super! aj pekne a aj pouzitelne
nasla som to na niekde na forach zo skusenosti bab co to moc chvalili robi to nejaka grafička v ziline cez reklamku GRYF neviem ci aj nie ako jedina vobec v europe.
Chvalabohu za to bo ja som uplne ľavá na taketo hovadiny ako vyrobiť nieco a zas viem ze to potesi najviac ale keby vidite tie vytvori tak ozaj nwm koho byt potesilo :DD
uz som bola original zufala a nakoniec fakt skvele mala som to hned pondelok cize tak 8dni pocitam . spravila taku fotokolaz
- tak ze ked si to mal z blizka videl si kazdu fotku zvlast ako normalne foto v albume len cosi mensie
- ked si odstupil dozadu tak to davalo dokonca jeden obrazok ktory som si vybrala
- vyzeralo to akoby len jedna fotka vyskladanu z tisic malych

prvy krat mal moj chalan normalne ze slzy v ociach a to je co povedat,)
stalo to okolo 100? tak nejak nepamatam si presne ale oplatilo sa investovat v iem ze to vsetci padali na brady ked to videli a makucka bola tiez . skoda ze nemam uz foto. Bo mobil som si splachla omylom a s ex uz nie som v kontakte ,)
nevadi uz mam ineho tak viem co urcite dostane na vianoce. Fakt len odporucam vrelo tento sposb je to lepsie ako sa trapit nad niecim co vyzera ako moje diela :D

inka123

Ja som kúpila drahému meteostanicu na
www.eltech4pro.sk
Je to praktický darček a vždy keď mu na nej slniečko zasvieti, tak bude myslieť na mňa ;)

Msaska

taktiez super napad..ale on zlato nejak neuznava..asi skor chirurgicku ocel aj ked to nebude mat to spravne caro ako zlato :)
ale paci sa mi to .. no vies zaciatky vztahov boli take ze retiazky atd.. a retiazku co mu dala ani moc uz nenosi. ale nosi svoje hodinky, naramok a prsten s chirur.ocele.. tak nvm ..

deniki

Keď má tých 25, čo keby si mu kúpila zlato? Nejaký pekný prsteň by možno potešil ...:-) A ešte keď píšeš, že je náročný...:-)))A takáto spomienka...no ...na toto sa len tak nezabúda...:-))

Msaska

neviete poradit aj nejake tie moznosti zaujimavych hm rekreacii pripadne vyletov, kurzy alebo nejake spolocne cinnosti v okolo bb ?