ide mu len o jedno?

Príspevok v téme: ide mu len o jedno?
shakiraka

mam otazku, v praci som stretla jedneho chalana,konkretnejsie spolupracujeceho,od dna co som ho stretla,tak som sa asi tak viac menej zalubila do neho:D...vychadzali sme v robote super,flirtovalli sme,a raz sme skoro mali vstyk....no ja som nechcelo takze k tomu nedoslo no zchylovalo sa k tomu...ja uz nepracujem tam,nasla som si novu pracu takze s nim uz niesom v kontakte,no pred niekolkymi dnami mi napisal ci sa nestretneme,ale napisal ze najskorsie moze o 10 vecer..co si mam o tom mysliet? co budeme mat z toho ak budeme spolu 2 hodiny?mam pocit ze ma chce iba pojebat...a odkopnut?..neviem..co si myslite?

Shakiraka

Sweater* ..nepovedala by som ze nam to nevyslo,ale skor ze ja som nechcela,proste sme iba flirtovali vtedy,dotikalli sme sa,ja som sa s nim iba hrala,k sexu nedoslo,ja som mu aj vtedy povedala ze nech na to zabudne

sweater*

ok sak pohode :), inak uz som si docital diskusiu komplet, a pises ze niesi lacna kur*a, ze sa s nim nechces vyspat, ale pritom uz raz, skor k tomu skoro doslo? takze o com to hovoris? ze vam to vtedy nevyslo neznamena ze si silne moralne zalozena a odolala si pokuseniu. dievca sak sa spamataj a trochu pouzivaj aj mozog, aj ked je pravda ze dneska je to skor vynimka u ludi..

Maoam

Shakiraka, ak si Slovenka, svetlejsi typ, tak by si pre neho bola super korist :DD, pekny ulovok. Nic viac. Ale bacha na nich, mnohi maju na penise pekny zverinec.