ide mu len o jedno?

Príspevok v téme: ide mu len o jedno?
shakiraka

mam otazku, v praci som stretla jedneho chalana,konkretnejsie spolupracujeceho,od dna co som ho stretla,tak som sa asi tak viac menej zalubila do neho:D...vychadzali sme v robote super,flirtovalli sme,a raz sme skoro mali vstyk....no ja som nechcelo takze k tomu nedoslo no zchylovalo sa k tomu...ja uz nepracujem tam,nasla som si novu pracu takze s nim uz niesom v kontakte,no pred niekolkymi dnami mi napisal ci sa nestretneme,ale napisal ze najskorsie moze o 10 vecer..co si mam o tom mysliet? co budeme mat z toho ak budeme spolu 2 hodiny?mam pocit ze ma chce iba pojebat...a odkopnut?..neviem..co si myslite?

Shakiraka

Baby,mate pravdu.ja mam pocit ze to iba ja mam takuto smolu,vsetci ma chcu iba pretiahnut,kam zmyzli gentlmeni?som neskutocne rada ze som s nim vcera nikam nesla,ze som sa uvedomila,a ze ste ma vy uvedomili,,,

Maoam

Ak mas este nejaky zvysok zdraveho rozumu, tak nepojdes nikam a prestanes s nim byt v kontakte. Este na teba nieco prenesie, fuj.

Turek ten pretiahne vsetko, co sa hybe. Väcsina z nich ma niekolko mileniek okrem manzelky.

Bud rozumna.

Shakiraka

Maoam : ale ved ja som sa s nim nestretla,nakoniec som to stretnutie zrusila,pretoze mi doslo asi ze o co mu ide,,,ja niesom lacna kurva. Len myslim ze sama dobre vies,kes sa to niekto paci tak mas na sebe ruzove okuliare.

Maoam

a k tomu, ze si s nim uz daco mala a skoro uz bol aj sex

no comment

ja sa fakt niekedy normalne HANBIM za to, ze som zenskeho rodu

kvoli takym, aka si aj ty

Maoam

jezis neeeee, Turek s priatelkou, ktory ta chce pretiahnut v aute a ty si este nad tym aj premyslala, ci ist???

preboha.......

nemam slov

si SPROSTA ako tago