Pukanie v krku/hrdle

Príspevok v téme: Pukanie v krku/hrdle
graupel

Zdravím. Asi pred 3 dňami mi pri nechcenom silnejšom myknutí hlavy dosť silno puklo kdesi vo vnútri krku. Puknutie nebolelo, mierna bolesť prišla až po niekoľkých sekundách, ktorá aj neskôr odznela. Avšak odvtedy mám jeden nepríjemný problém - bezbolestné, ale dosť nepríjemné pukanie v hrdle pri prehĺtaní. V krúžkom označenej časti na obrázku, resp. kde ukazuje môj prst stále pri prehltnutí tam niečo akoby "skákalo" a ja to cítim a počujem ako dosť nepríjemné "pukanie" a dosť ma to znervózňuje - avšak som si tam nič nenahmatal, iba pri prehltnuti tam niečo skočí a okamžite sa vráti to na miesto. Najviac sa to prejavuje pri prehĺtaní slín. Zaujímavé je, že keď zakloním hlavu dozadu, je to jediná poloha, kedy sa žiadne pukanie neobjavuje, normálne prejde cez tú trubicu slina. Vedeli by ste mi odporúčiť niečo? Pomohli by mi nejaké cviki na krk, alebo mám navštíviť doktora a akého? Ďakujem. Miro

EŠTE OBRÁZOK !!! a7.sphotos.ak.fbcdn.net

Marianito

Dva dni mi prasklo v hrtane ako je ohrizok z ničoho nič pri jedení troska ma to potrápili poviem pravdu tak som si pomykal s krkom troska jemne do ľavá a práva a teraz môžem prehltat konečne sliny bez praskanie aj pri nahmatani pri pohyboch do strán mi tam prasklo a teraz nič

Damik

Dobrý deň, mám 15 rokov a už 3 dni sa mi deje to o com tu je tema, pukanie pri prehltani. Strasne ma to psychický depta, a bojím sa. Chcem sa opýtať po akej dobre cám to prešlo? Alebo ako ste sa toho zbavili?
Bola som aj u lekara a povedal mi ze tam mi nic pukat nemože že tam žiadna kost ani nič neni tak neviem .

lubomir 197

ja mam ten isty probleb z nicoho nic mi zacalo pri prehltani pukat v krku avsak ak dam hlevu do strany vtedy sa to nedeje mozte mi s tym niekto pomoct alebo je tam nieco natiahnute alebo neviem

mimushka1510

Ahojte mam presne ten isty problém a to doslova a do písmena. ...prisli Vam na niečo. ..resp. boli ste s tym niekto u lekára?

Monitaaa

Tiez sa mi to raz za čas stane, ze mi niečo v krku preskoči a potom problem ako popisujes, ale nikdy mi to netrvalo tak dlho, je mi to velmi neprijemne tak musim krutit jemne krkom maximalne ako sa da a pomaly a potom mi to preskoči naspat a uz nepuka :D :D :D no to je debata ked tak to po sebe čitam :D

Romcok

Ahojte ja mam tiez problem stym pukanim vkrku uz asi mesiac a stale to neprestava.neboli mato len mi to dost vadi.. Co vam pomohlo? Alebo radcej skocit k lekarovi? Vdaka za pomoc

jana410

Este mi to nepreslo, ale citim to menej. Stalo sa mi to prudkom myknuti a myslim si, ze sa tam nejake slachy alebo svaly natiahli. Snazila som sa prehltat trochu v zaklone aby to nepukalo. Zlepsilo sa to.