Neodbytný

Príspevok v téme: Neodbytný
Naďa

Ahoj, chcela by som poradiť, čo mám robiť, keď mám necelý rok priateľa, s ktorým nechcem byť minimálne 6 mesiacov, no on si to nedá nijako vysvetliť... nepomáhajú dobré slová, zlé, ignorovanie, nič.... stále niečo sľubuje a ja sa k nemu vrátim len preto, aby som už mala od neho pokoj na ten určitý čas... viem, asi som hlúpa, ale tá situácia sa musí zažiť
niekedy sa správa ako keby nebol pri zmysloch a vtedy sa ho aj bojím

3nttt

clovek moze obetovat vsetko pre toho druheho,ale musi to chciet sam. chodis aj k nejakemu psychologovi?lebo to by ti prospelo. s toho co pises a ako to pises mam pocit ze si myslis ze si to zasluzis,resp. ze si nikoho ineho nezasluzis. to bude pravdepodobne robota tvojho draheho. moja kamoska mala jedneho curaka za druhym,ale nikdy to zo ziadnym neukoncila kym si nenasla dalsieho. nebojis sa ty tak trochu ze si ineho nenajdes?
toto je uz len taka vzdialena teoria :)

natusa42

3nttt áno,ľúbim ho,žiaľbohu :( ale ..ten vzťah je aj tak odsúdený na zánik ..každý miu vraví,nech sa s ním rozídem,že to nemá budúcnosť a tak ..ja to sama uznávam,chápem to ..viem,že je to chybný vzťah .....:(
veľmi chcem..veľmi ...chcem sa rozísť ..a dotiahnuť to do konca,snívam o inom vzťahu,pokojnejšom,normálnejšom :( povedala som mu to Stokrát,ale on ma len vypočuje,a povie,že ma neskutočne miluje ,..je sebecký ..ma veľa chýb,ale jeho povaha nie je to najhoršie na NOM celom...
je to veľmi ťažký a komplikovaný vzťah odkedy sme si už spolu začali ..teda po takom polroku sa stal z toho vzťahu veľmi ťažký vzťah,ktorý nemá východiska,je to jeden obrovský kruh uzavretý,ktorý nemožno vyriešiť ..len tak ...
ja to aj chcem ukončiť ( veľakrát som chcela naozaj úprimne ,poplakala som si ,bola som na dne ..ale zároven mi chýbal) ....v skutočnosti ..chcem iný vzťah ,normálnejši ,kludnejši..lebo pri tomto som stále v strese denno dennom..ničí ma to psychicky ..sa mi podlomila psychika odkedy s ním chodím,a preto viem,že to nemá šancu ten vzťah a zbytočne to naťahujeme ..preto som ho aj chcela nechať,lebo som nezniesla ten tlak,ktorý bol na mna vyvíjaný ..nie však len kvôli jeho povahe...iné veci sú oveľa horšie,čo sa týka neho ...

neviem sa rozhodnúť ,aq len sa pýtam samej seba ...prečo musí človek pre lásku tak trpieť ?načo je láska,ked tak veľmi ubližuje človeku ?naozaj má človek obetovať svoj život i zdravie pre milovaného človeka ?:(:( som zúfalá zo všetkého ,nevidím váchodisko

3nttt

tak ked ho tak lubis tak si urci nejake pravidla aspon.evidentne to ani tak strasne nechces ukoncit len ta trapi ze ta neneha dychat a neberie ta vazne. povedz mu to a nedaj sa odbit.urci nejaku hranicu ktoru mu nedovol prekrocit. mozno bude aj iny kompromis ako rozchod. mam pocit ze to by si chcela asi najviac :)

natusa42

ô,3ntt hm,máte pravdu celkom...aj včera mi povedal,že .." aj tak cítim,že ma ľúbiš..aj ked mi to už nedávaš najavo " ..snažila som sa,snažím sa nedávať mu najavo,že ho mám ešte stále rada ..ale to sa asi nedá alebo čo ...vidno na mne,že stále ho mám rada veľmi ...ach baby,ako veľmi by som ho chcela prestať konečne ľúbiť .po tom všetkom..viem,že ho musím opustiť ..ale v skutočnosti moje srdce ho stále ľúbi ..aj ked mi už vyviedol mnoho ..viem-chyba moja ...
ale ..je mojím prvým priateľom ..plánovali sme si spoločný život,brala som ho rok ako budúceho manžela...je ťažké veľmi bojovať s tou láskou ..čo k nemu cítim...ja ho nechcem ľúbiť ,prisahám..ale nedá sa to hned :(:(:( chcela som sa odľúbiť od neho strašne dlhú dobu,ale asi je to zbytočné,alebo čo ...preto on si asi myslí,že ho stále chcem...ja sa snažím nedávať najavo mu lásku a tak...nútim sa k tomu ...ale on mi na očiach vidí,že ho pohládzam vždy pohľadom....je to celé komplikované.-..ja ho nechcem,viem,že vzťah s ním je hlúposť ..ale :(/:( čo mám teda robiť ?musím odísť odtialto,alebo čo :(ja už neviem...

3nttt

presne tak. to ze mu sem tam mozno vykricis ze chces koniec neberie a nemoze brat vazne ked aj tak stale spolu ste.ja (a predpokladam aj on) sa na to pozeram ze ked niekoho nechcem tak s nim proste nebudem. a ty s nim si.takze?
neberie ta vazne a svojim sposobom sa mu ani nedivim,kedze to nedotiahnes dokonca.

ô

Robí to preto, lebo z tvojho správania mu stále vychádza, že ho ešte ľúbiš, len nevieš čo chceš, a preto občas vymýšľaš.

natusa42

3ntt ja viem,viem..ved ja sa nespolieham na Boha,spolieham sa na seba,ale ..vravím to,preto,že Boh mi aspon "doprial " toto ,čo mám s ním,inak to nevidím ..ja neviem vážne ..možno to má byť skúška v živote,alebo čo ,vážne netuším...
viem,že by som to mala ukončiť,ale nemám ako zatiaľ ..a teraz máme pokojné obdobie,momentálne..posledné týždne..ked sa nehádame,on mi dá pokoj,a ja si robím,čo chcem,idem kam chcem a tak ..nestráži ma,nechodí za mnou,ked si to neželám..proste dá sa s ním vyjsť ...a ked ho objímem,alebo jemne pobozkám je v siedmom nebi a dá mi úplný pokoj,len proste potrebuje " ma mať " ..a ja vážne nemám chuť teraz mať ešte aj obrovské problémy s NIM,to už by som asi vážne nezniešla ..lebo mám teraz iné vážnejšie problémy..a nemyslím tým len školu samozrejme...
nechápem,prečo to tí chlapi vôbec robia vážne ..:(:(prečo nedokážu pocopiť,že my ich už nechceme,ale doliezajú stále za nami :( nechopím proste ....ale ja som už z toho zúfalá

3nttt

to nieje o bohu ani o nikom inom.je to len a len o tebe.nemozes cakat ze to za teba niekto vyriesi.zacni konat kym nebude neskoro.
mam kamaratku ktora sa tiez vzdy spoliehala na nejaku vyssiu silu ktora vsetko za nu vyriesi.tak aj vzdy dopadla...

natusa42

ô je študujúci na VŠ ...čiže nepracuje a má kopu voľna,preto si môže dovoliť ma vyčkávať kde môže ..a naschvál si dal tak rozvrh ,aby ma mohol vvyčkávať ...
a má 24 rokov ...

ved to ..som mladý človek..mala by som si užívať lásku a vzťah,ale asi mi to Boh enchcel dopriať