zjedla som cibulu toxicku

watermelon

Nenazvala by som ju toxickou ale máš pravdu. Dobre si čítala, cibuľa sa nemá odkladať na neskôr po rozkrojení. Do 5 min od rozkrojenia je plná baktérií. Priam ich nasaje. Dáva sa napr. k chorím rozkrojena a vysaje z nich chorobu spôsobenú bakteriami a možno aj virmi. Minule som to skúsila na syncekovi. Mal vyše 39 horúčku uz druhý či treti deň, tak som mu dala do ponožky krúžok cibule a stahovala mu teplotu. Do večera mal tuším pod 38 tak som dala aj na noc nový kúsok a ked som Ho v noci koníka bol uz studený tak som mu to vytiahla. Na druhý deň mal pod 37.

Deria

ciula je zdrava! ale toxicka!!!??? to som este nepocula a ani tomu neverim. jedine, preco ta z nej moze boliet brucho je, ze ta moze nafukovat. daj si sodu bikarbonu.

maruska123

to su len famy, ze cibula je toxicka po rozkrojeni

osobne som sa to raz pytala cloveka v rodine, ktory studoval nieco ohladom chemie potravin a povedal mi, ze je to riadna blbost..a dobre sa nasmial

jemizle

aj ja som to vela X tak zjedla, no netusila som, ze je to nespravne...a jasne, tekutin pijem stale vela :) netzreba to zas tak riesit, neboj nepanikarim, len btw si davaj aj ty bacha na starsiu rozkrojenu cibulu :)

jankaaaaaaaaa

hej keby si si neprecitala taku blbost ze cibula je toxicka tak ta ani neboli brucho ani nic podobne. sa spamataj preboha.

saknoel

Kolko krát som zjedol cibulu aj dvojdnovú rozkrojenú na linke bola položená a nic sa mi nestalo.. Maximalne sa pose... . A pi vela vody,no to je asi jediné riešienie aby sa ti to zriedilo ..