zjedla som cibulu toxicku

smajliQa

tak tebe musi riadne sibat dievca!! ci co si!!!
ja jem cibulu casto, a nezjem ju vzdy celu, tak si polku odlozim a dojem az ked mam chut.

och!!! ake debiliny si uz ludia navymyslaju!!

doubledog

watermelon
to tam mal ten kruzok cibule len tak vlozeny?
ja som pocul, ze sa maju nohy v takychto pripadoch natierat stavou z cibule
to by mohlo byt ucinnejsie
(co moze dost pachnut :))

inak, takuto cibulu jem bezne, je sladsia :)

ajajja

nikushka, presne toto som chcela napísať :) Pri väčšine viróz sú 2-3 dňové teploty ... Ja to so synom robím tak, že pokiaľ neklesne teplota ani po 3. dni ideme k lekárke. A teda doteraz neklesla len raz a to aj bez cibule ju mal vždy na druhý, tretí deň ok :))

[zruseny17]

watermelon-ziadny cibulovy zazrak sa nestal:)))...
ono totiz u malych deti vysoka teplota obvykle klesa po dvoch troch dnoch a obcas aj spontanne odoznie

opica

tak taku blbost som este nepocula, ja ked varim, niekedy pouzijem polku cibule, druhu polku pouzijem neskor, hoc aj o tyzden ci dva, ak je ok...

a to, ze ta boli brucho, to si si sama vtlacila do hlavy...no, dnes ta uz asi neboli, ale aspon vidis, aka ja psychika silna vec

jankaaaas

To ako.moze.niekto verit tomu ze cibula nasava bakterie? To akoze qko robi? ma v sebe nejaky mini vysavac ? A esteze vysaje bakterie z tela vlozena v ponozke? paneboze . Vedd to je nerealne scifi

RNG

Boze moj, kolko blbosti sa siri cez internet!
Cibula je ciastocne antimikrobialna a vobec nic do seba "nenasava."
To sun este stare blbosti z tradicneho bylinkarstva, ked chorym priviazali na clenok cibulu, aby "vytiahla " z nich chorobu.
Dobra kravina!
Ale som rad, ze sa zachovavaju stare tradicie, najdu sa totiz medzi nimi aj uzitocne udaje. Cibula ma liecive latky v sebe, protizapalove(quercitin) cistiace(saponiny,) a ine. Vyzivne latky najdes napr v tabulkach
nutritiondata.self.com
a rozne vyzivove a zdravotne udaje na
www.nutrition-and-you.com

Jefitto

Prinajhoršom ťa postihne paru razy riedka stolica a je to von... deň budeš papať iba suchare a potom bude všetko vporiadku