Aký typ človeka vám najviac vadí?

Príspevok v téme: Aký typ človeka vám najviac vadí?
martina0222

Chcela by som otvoriť konverzáciu na tému ktoré povahy nemôžete vystáť. Je tu téma, že niekomu vadia falošní ľudia, ja by som z tých falošných vybrala Manipulátorov. Manipulátor nikdy nie je k nikomu priamy a čestný, vždy robí a hovorí len tú časť pravdy/polopravdy, ktorá jemu vyhovuje. Utajuje dôležité fakty, privádza ľudí do situácií, kde vie, že sa necítia isto a znervózňuje ich, snaží sa u vás vyvolať pocit, že mu niečo dlhujete, alebo že ho potrebujete.. často skáče do rečí, samovoľne mení tému, nenechá vás vyjadriť svoj názor, núti vás hovoriť vtedy, keď sa vyjadriť nechcete..a to je jedno, či ste jeho matka, manželka, kolega, správa sa tak automaticky ku každému. Takých ľudí nedokážem vystáť. Väčšinou na mňa tie ich ťahy nefungujú, ale hrozne ma obťažuje s nimi jednať. Je to proste smiešne takéto správanie... a takých ľudí je strašne veľa, určite aj vy poznáte niekolko. Pre mňa sú to prehnilé, skazené, sebecké duše, čo si zaslúžia zhniť v pekle!

Maoam

aaaaa zabudla som este na dva typy :DD a to vecni OCR-kari :DD, ktori sa daju na PN aj kvoli nadche kazdu chvilu a ludia, co sa neustale lutuju a neustale placu a nadavaju na cely svet, ale sami nepohnu zadkom, aby sa nieco v ich zivote zlepsilo a vzdy su na vine ti druhi

no a zabudla som este na niekoho? hmmm asi este ludia, ktori neustale na seba putaju pozornost, za vsetko sa hned urazia a energeticki vampiri

Maoam

manipulatori (vsetky typy), citovi vydieraci, pomstychtivi a zakerni ludia, lenivi vychcanci a vychytralci, ktori vzdy za seba sikovne nechaju robit inych a sami zliznu uspesne vysledky, psychopati

wéwéwérička

ja neznasam HLUPYCH ludi, este viac tych hlupych, co sa tvaria ako majstri sveta a myslia si o sebe, ze aki su uzasni.. neznasam ludi, co sa druhym pchaju do zadku, A neznasam neferovych ludi... mam rada ferovost a spravodlivost, a ked san niekto sprava total neferovo a este na tom nevidia nic zle..

Meretseger

Jo, a ešte pomstychtivých, a z duše neznášam vydieračov (moja matka vydiera ustavične, odvtedy to nemôžem ani vystáť).

vitali

Dobrá téma a otázka. Tiež nemám rada hlúpych a drzých ľudí. Potom ľudí, ktorí sú zlí a krutí ku svojim rodičom, ale v spoločnosti a pred priateľmi sa správajú veľmi dobre, len aby sa ukázali v tom najlepšom. V posledných mesiacoch mám skúsenosť so ženskou hlúposťou. Primitívna urážlivosť za niečo neopodstatnené, agresivita a neschopnosť sa pozrieť objektívne na problém a na seba.

lost

haha

otazka mala zniet, aky typ mi NEVADI :P

ale nie :)

najviac neznasam ludi, co ... no co ja viem :D

asi fakt manipulatorov.. (ale je ich tazke identifikovat)

ale je ich fakt vela :D

- klamari
- falosni
- nezodpovedni
- nedochvilni

(ach tolko makkych i som uz dlho nepouzil..)

dalo by sa pokracovat :)

martina0222
haha :D takych by som rovno poslal do niekam :D aj keby som potom nemal zakaznikov..

.... ako som uz pisal, jednoduchsie je napisat, kto mi nevadi :D

- ludia co su unikatni (tj. sami sebou), nehraju sa na nic, maju vysoku sebahodnotu (tj. nepredaju sa za malo, ak vobec), dokazu uznat prehru/chybu, a hlavne neodsudzuju ihned a su tolerantni ku vsetkym bez rozdielu farby, rasy, pohlavia.. proste decentni ludia, co sa ku svojmu okoliu (aj ked su len na navstene) sa spravaju tak, ako by sa spravali k samym sebe, resp. ako by chceli, aby sa okolie spravalo k nim.

Lahsie to byt uz nemoze.. (resp. nizsie poziadavky uz neexistuju :) ) a nastastie je ich este stale dost :)

Meretseger

Hlupákov, závistlivých ľudí, ďalej tie nafúkané husičky a veľkých machrov, ktorí človeka znosia pod zem, keď sa len trošku odlišuje a je v niečom dobrý - a pritom sami sú podpriemerní... Proste tých zakomplexovaných imbecilov, čo si takto niečo dokazujú.
No dobre, ja som tiež vcelku zakomplexovaná - ešte vždy! - ale robiť tamto je úbohé.
A ešte hraničiarov :D Ale iba seba, ostatní mi nevadia (možno preto, že osobne takého nepoznám :D).

kafe

he-he, neexistuje človek, typ človeka, ktorý by mi vadil. Vyslovene som pracovala na tom, aby som sa správala extrémne pekne(slušne, milo) k človeku, ktorý mi vadí, je spomalený/hlúpy/hnusný... Držím si od ľudí odstup a berem ich s nadhľadom. Berem to ako kurz psychológie, kde ja sama som pokusný králik a skúšam všeličo ťažké na sebe :) Neni to až také ťažké. Ľudí mám rada, nech sú akýkoľvek. Alebo som len mala šťastie a nejeké strašne hnusné typy som ešte nestretla.