Chcem si umyť ruky

SHAKTI

hej aj ja mam podkolienocky take krasne pestrofarebne-vypadam v nich ako včielka maja :-DDDDDDDDDD
to si mam dotrepat aj paplon?? a co nemate?? :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ci nepozicias??no teda... :-D
ale inak vysiel alternativny zdroj tepla tak sa idem asi zohriat von
:-)

lilith

a to má hrubé ponožky ,podkolienky,dobehni Shakti aj s tvojou angličtinou aj s paplonom,a budeme si zohrievat nôžky:)))))))
A zabudla som sa ešte pozdravit Ahoj panika:)))

SHAKTI

veru Robčo sama piskľaňa na tych cd
:-DD normalne nedokazem pochopit..to sa fakt niekto narodi s takym hlasom??fuuuha..tazky zivot
:-DDDpotom treba vela cukrikovat a budu mat taky sexi hruby hlasok jak ja :-DDD
co by som chcela?? no ja neviem,cosi vymysli :-D vies ja este v oktobri nepremyslam nad vianocnymi darcekmi :-) ale vzdy si spisem taky dlhy zoznamcek,ktory nenapadne posuniem rodinnym prislusnikom..nenapadne znamena-vycapim na miesto kde to nik nemoze prehliadnut a obrovskymi tlacenymi pismenami napisem..TOTO CHCE ......OD JEŽIŠKA,TAK TO ZARIADTE!!! :-DDDD

SHAKTI

ale inak aj mne omrzaju nozky!! a tiez nam nekuria!! :-DD hnusoby:-DD
no ved preto,ze si sa ukazala!
Zohrejme si navzajom nozky!!:-DD

Som hladna ako Čenkove deti...
mamca papam tycinky :-DD ale to nie su tie od sestry,tie mam schovane pre teba :-DD

robo:)))))

Fuuu Shakti ani nehovor, na tych CD je to vazne peklo... ja to pocuvat nemozem, ma to na mna vplyv ako slovensky HIP HOP, idem z toho vracat.
No jo, musel som ta vychekovat, jasne ze mi chybas... a co ze by si na tie vianoce chcela??? Hm????:)))