Chcem si umyť ruky

katty19

tie mačky mi pripomínajú psa Dr. Zloducha, som ho zbožňovala, keď tým jedným palcom škrabkal vyplzlého po hlave:)

SHAKTI

mamci ty si velice vtipna osôbka
:-) ze chlebicky,zakusky,tortu..
tak ja som dnes hladna ako Čenkove deti,lebo tie tvoje poukazky mila najmilsia mamca nikde neberu! :-DD
co si mi to predala za falš?? :-)
dobre odchadzim...vzdialit sa trosku od civilizacie,bo dnes vam - ludom,nejak nerozumiem :-)
a borim sa s nocnym snom-desom,zlym pocitom,zlou predtuchou,v jednom..
takze tak..

mamca

Všetko najlepšie k pondelku,veľa zdravia,šťastia a pohody v tento predutorňajší deň!
Tak a teraz ma môžete ponúknuť tortou,zákuskami a chlebíčkami :DDDD

SHAKTI

zabudla som dodat,ze som si samozrejme vybrala ten najlahsi test a bol tusim pre deti vo veku 7 rokov :-DD ale tak nebudem sa tu predsa deptat tazkymi vecami,no :-)

SHAKTI

ale inak dnes je moc zvlastny den...ludia maju taku zvlastnu naladicku,su trosku nervozni a musim davat bacha na slovicka,lebo sa dnes lahko urazia..ze by pondelok?? alebo co...no nechapem..
:-)

SHAKTI

servuš kengury :-))
mna silonka zas rozosmiala..ze spomienka! :-))ako cucham tak cucham ziadne konvalinky necitim :-) ale pamatam si na pancinu vonu :-)stale :-)
vsetci samci v tej nemenovanej zoo boli z nej hotovy!! :-))
inak co clovek vsetko nenajde na nete..som dosiahla plny pocet bodov!na co sa ja vlastne mam ucit? ked som uz teraz premudrela??
:-DD veru veru,nemozem to zas moc prehanat,aby ma to nedajboze nevycerpalo :-)
jaaj dobre mi je,len som stale hladna ako Čenkove deti :-)

ethel

silonka ma rozplakala..a to len preto,že som ju tu našla...tak tajomne sa sem vkradla ako tichý závan vône konvaliniek.....Mám ťa rada silonka!!!