Chcem si umyť ruky

panika

:)..takze striga :). Uz nie si princezna? ale zabudla som, ktoraze si to bola.Sipkova Ruzenka? Ale strigy su fajn, maju vacsiu moc ako princezne (tym nemyslim ze vacsiu, ako ma Fiona..ta ma iny pravy hak..videli ste, co urobila s morskou pannou ? )

katty19

ahoj lidi! včera som bola von a mali sme dámsku jazdu a kamarátka sa chválila, že vie, aký človek oproti nej sedí, tak sme ju začali skúšať, samozrejme, keď má taký "nos" nech povie, kto som, normálne mi zalichotila, povedala, že som striga a ja mám odvtedy taký pocit, že som naozaj "striga":DDDD
zdravím vás všetkých, vaše dievča s metlou:D

panika

:), no ani ja sa nedivim mojej malej, ze je z neho cela paf. Dnes mam hrozny den..vsetko sa mi od rana serie..(sorry, ale inak sa to neda)...uz asi poznam dovod. Mamina tej mojej kamosky, s ktorou som bola na dovolenke (ALS) -dnes zomrela

panika

:DD, dnes som sa v praci chybne prihlasila...nesiel mi jeden zo systemov..informatici boli zufali, nevedeli to odhalit..uz som znama..panika az v nemecku-odtial mi prisiel mail, ze ci mi to tam neblbne...taketo veci ja robim :DD

LUBIM VAS ♥♥♥