Chcem si umyť ruky

p

Eti, mne ani nie je tak zle, ako to, ze vcera na mna prisla hrozna kriza. Vytasili sa na mna veci z minulosti, o ktorych som si myslela, ze su uz prec. a nie su....demonov sa clovek nikdy nezbavi. Cim viac som chcela, aby to odislo, tym viac sa ma to drzalo a islo to hlbsie a hlbsie..az to objavilo moju poslednu traumu (šak viš :))a nestastie bolo dokonane...no teda bolo az vtedy, ked sa tu stavila kamoska a otvorili sme si flasu vina. Ta to zabila uplne. Bola som tak mimo, ze som nevedela ani tukat do klavesnice...vyrevala som sa, zaspala jak dudok a zobudila do reality...a neviem, aky skriatok mi vcera zapol Caps Lock-nikde som sa nevedela dostat :D

Baby Vy ste take moje zlaticka, moji sukromni anjelici. Velmi vas vsetky lubim za to, ake ste ♥♥♥

deeee

Ahojte vsetci,
Pancitka vidim, ze sme mali obe vcera vecer krizu....ja som analyzovala sms od cloveka, ktoreho velmi lubim...medzi riadkami som zistila, ze mi vycita nejake veci, ktore chcem velmi zmenit, ale nejde to. Plakal som niekolko hodin a potom som ani zaspat nevedela...takze dnes som krasna od slz, aj ked s kruhmi pod ocami a novou plombou v zube. Lubim ta a aj vsetkych tu. Zajtra idem zasa na prax....tak kto ma chut nech sa da hospitalizovat....pridem ho kuknut:o))))

ethel

huu...(.)...
Panči...nerobí mi to dobre,keď sa necítiš dobre....tento rok je asi všeobecne krízový,alebo skôr to poviem tak,že tento rok sa asi udeje vela zásadných zmien...a možno konečne.Keď to cítim tak ako ty,tak si opakujem len jednu vetu-všetko zlé je na niečo dobré.Len keby to tak nebolelo!:-(

p

cafte sa:D
nemala som odvahu ist sa sem pozriet, co som tu popisala..vyzera to, ze tu ani nic moc, ale viem (matne), ze som niekde inde..to som tomu dala..a aj som toho narozpravala..no co uz..inak fakt som bola vcera v mailoch, ale akosi som nebola v stave ,,pracovat" v nich a s nimi. Ale nasla som tam nieco, co idem vybavit. tak sa mi tu drzkajte, nerobte taku neplechu ako ja. Lubim Vas a dakujem, ze Vas mam.♥♥♥

mamca

Keď sa kvet teší a ďakuje motýľom,ktorí prilietajú... Vie,alebo aspoň tuší,že ich privolal svojou krásnou vôňou?

panika

nie som v stave nieco najst, ani vypocut si, ci odpiovedat..zatoin som nasla niekoho, kto je ochotny pocuvat moje rady. velmi ma to potesilo. rano sadnem a napisem sloh :). Velmi s ATAESIM...bABULKY, VELMI VAS MNAM RADA A DAKUJEM BOHU, ZE vAS MAM...SU LUDIA, KTORI NA NAS ZABUDLI..SU LUDIA, KTORI SA NEOZVU, NO NEZABUDNU NIKDY:)-ň. LUBIM vAS VSETKYCH. IDEM SI LAHNUT, LEBO NIE SOM SCHOPNSA PUSTIT SI ANI LEN PESNICKU OD MAMMCI. dakujem, ze vasd mam..KAZDEHO JEDNHO Z vAD.. I Z TYCH NEZVESTYCH..TO, ZE SA NEOZYVATE, NEZNAMENY, ZE NA AS NEMYSLIM..STE MOJOU SUCASTOZU ♥