Chcem si umyť ruky

katty19

ahoj, panička, nevolaj ma šéfová, iba vo výnimočných situation, keď sa budem chcieť pred niekym blysnúť, inak si postačím so svojim cigánskym výzorom:)
ahojky, no čo porábaš?

panika

ked basnicky, tak basnicky..vratim sa k svojej minulorocnej uzasnej kupe, detskej knizke Pretoze som vzdy pri tebe

tešíš sa aj z kvapiek dažďa -
na okno chce ťuknúť každá.
Ak sa blýska, aj hrom tu je,
krupobitie ohlasuje.
Neznášam mrak tohto druhu,
radšej vysnívam nám dúhu.

Všetko najlepšie, dnes mame ROK :D

katty19

dnes sa ma jeden človek spýtal, či som cigánka:) on bol cigán:)) cigánka v kúte zaburácala, vtipní títo ľudia:)

katty19

ja som chcela...no, vlastne si prajem, pokiaľ je tento priestor správne využívaný a to je a pokiaľ chce byť ďalej využívaný, tak nech bude; všetci ste si zaslúžili jeho uchovanie!
...postačia aj básničky...potešia

panika

tak okamzite vytaste usmevy:D..uz trikrat som bola na poste po balik a nebol tam..a prave som zistila, ze som neodoslala objednavku :DDD

p

♥♥♥
ahojte
asi by som sa mala tiez vyjadrit k mailom -moc neodpisujem, ale dakujem za kazdy jeden jedinky, ktory dostanem
Eti, nic nehori..ja musim najst ,,normalny cas" a normalne nieco popisat..hento som sa len tak zase postazovala..uz som ako tyky pes, ktoreho vencieval jeden pan detom pri skole.Vzdy ked ma zbadal.nieco mi ,,hovoril".Taky perm. stazovatel :D