Chcem si umyť ruky

SHAKTI

ehm...tipujem to skor na sledovanie robotnikov pri zateplovani vasho domu :-))
kto si da na favoritku alarm?? jaaaaaaj :-) ten kto ma k nej velky citovy vztah.. poznam aj horsie prejavy fanatickej auto-lasky :-)) zo psychologickeho hladiska tu nejde ani tak o ochranu, skor o upozornenie okolia aby prejavovali obdiv voci jeho laske a uznali ze hoci dizajn nie je ktovieco, ani funkcnost ale...Ked milujes nie je co riesit ! :-))
mamina ma obrateny biorytmus a cele okolie sa "tesi" ze nam idu zrejme zubky :-( zaujimave zistenie, cim som starsia tym mi staci menej jedla a spanku, 4hod. spanok uz iba na vacsie sviatky :-))
to je taka situacia zamotana, zlozita, nesmierne tazka a narocna ale pohlad toho kukuca to vsetko akosi vyrovna- vyvazi a na to zle sa razom zabuda a clovek drzi a ide dalej. Vsak kym este vladzeme stat na nohach a mat oci otvorene je vsetko v poho, len sa fakt obavam, aby mi uz aj to mlieko z toho nezacalo tiect :-)) niekedy uz neviem kto je kto a kto ma aku funkciu :-) ja som im hovorila- Len mne nedavajte ziadnu funkciu! :-))
bru- ja nezaspavam ale odpaduvam :-) aspon som sa naucila vyuzivat kazdu volnu sekundu, vedeli ste, ze ked miesate lekvar, celkom dobre sa pri tom da zdriemnut?? :-))

ethel

Shaktul,si ma teraz vymákla,sledovala som posledné práce na zateplovaní nášho domu:-))))a ešte som ohovárala suseda,ktorého auto budilo celú noc náš dom-všetkých z domu...vrrrr...už kto si dá na favoritku alarm???

SHAKTI

no nazdar stara vojno! :-DDD
kym ta stretnem tak tvoja medaila aj plesen chyti :-DD
fuj, kebyze neviem ze byvas na prvom poschodi, tak sa ta spytam, co si robila na okne??!! no v tomto pripade by to boli samovrazedne myslienky narcisa :-)

ano, v tomto smere je chvalabohu vsetko ok, musim zaklopat, ide to sice ako v lete na saniach, ale kukulienka moja nesklamala a prejavuje naklonnost kde sa da- bradavka v pusine ale pohlad z ocka do ocka :-))som mu nafotila book, sa vytesujem.uz je velky chlap, uz nechce plienku, kym som ho prebalila, obcikal mi celu postel a tesil sa aku fontanku robi :-DD krajsi kukuc som nevidela, poslem fotku :-)
ja tiez viem kde byvas- puklice este mas? :-)) ak by nahodou chybali, tak ja som to nebola! :-)) i ked cesta k tebe by ma vysla lacnejsie ako nove puklice
:-))
inak ten gomez ma prenasleduje vsade, zapnem telku- telenovela a vraj P.... gomezova, dnes pisem maila a tam gomez vyhral triatlon :-))
dnes som sa este najedla, pretoze od stredy budem na tekutej strave.
Nechces lekvar? varila som ho sama a s laskou! :-)) len ma ucinky ako kvalitne prehanadlo :-)) par poharikov zanesiem aj kamaratke :-)))
vies ako spime s chrustikom? brusko na brusko, pasie koniky a obmackava mi prsia
:-DD ma nespoznal minule, hladal kde mam vlasy :-) ale uz si zvyka, musela som zhodit, lebo mal plne pesticky mojich hustych vlasov, on plne pesticky, ja holu hlavu :-DD
zatim pa.
a dakujem krasne vsetkym dobrym dusiam za privitanie.

ethel

Panči a to sa nehambíš priznať,že si kukala na tabule a nezabočila?????Taká LILI vie kde bývam:-)))A už viem robiť aj kávu akú má rada:-)))

ethel

Shaktul:-) podla toho čo píšeš ako sa venuješ materským činnostiam,len mlieko nemáš som pochopila,že je všetko tak ako má byť:-)to sa teším,hlavne kôli tebe!