Chcem si umyť ruky

deeee

Ahojte, zdravim vsetkych dovolenkujucich i pracujucich.Ja uz makam a nonstop smrdim ako pripaleny olej.Ale uz mam kupenu letenku spat na 2.9. Majte sa krasne a uzivajte si leto Cmuk

pancuska

dobar vecer:}
ako sa mi mate?ako tak sledujem, vsetci sme niekde rozlezeni xi xi, ale ako vzdy/kdeze sa stretneme ? samozrejme v slobodnej zone :}}}ci slobodnej komunikacii, ale to je vlastne uplne jedno. Hlavne, ze sme slobodni a mame sa fajn. Vsetkzm Vam posielam boztek na noztek a vela nepapajte, pretoze nam rastie mesiacik a s nim a j chut...aka, to nech si kazdzy vyberie sam. LUBIM VAS♥♥♥♥&am p;#9829;♥♥♥ϖ 9;

deeee

ja letim tiez zajtra rano o 8.30 z Viedne...tak budeme s Ethelkou v rovnaky cas vo vzduchu....dufam, ze sa nezrazime:o))))
Uz sa tesim do toho Nemecka.....domami uz vsetko leze na nervy, kedze som mala mesiac volno, tak som sa strasne nudila a tak som vyupratovala cely byt a aj tak uz mam dost tej nudy.
Paaa a uz sa budem dva mesiace hlasit z Deutschlandu.♥♥♥

pancuska

let cez den je lepsi, aspon vidis oblaciky. Tak ti prajem stastnu cestu a vsetkym posielam pusu na celo.lubim vas ♥♥♥♥&# 9829;♥♥♥♥& amp;#9829;♥♥♥

ethel

Deenuška,ďakujem:-) Budem myslieť na tvoje slová...
Včera som bola v BA na koncerte Statusu...
Tak zvláštne tá Blava na mňa pôsobí odkedy viem,kto všetko tam z vás býva....♥♥♥ϖ 9;
Takže toto je môj posledný pozdrav pre vás všetkých,ráno letím a už sa tu neukážem až dakedy 15.7.Ale chcem vám povedať,že vás všetkých velmi lúbim!
Tak sa mi tu majte krásne a buďte dobrí a hlavne neplujte po luďoch:-)

deeee

Ethelka, na mna to posobilo rovnako...zimomriavky, roztraseny zaludok a plac.....ja vam sice nezamavam, lebo idem opacnym smerom , ale budem na vas mysliet. Uzivajte si dovolenku a nenechajte si u nicim zneprijemnit.
Ethelka a neboj sa uz toho letu...podla mna cez den to musi byt este lepsie....v tme ani nevies kde letis a ci je vsetko v poriadku.
Lubim vas. cmuk
♥♥♥

eee

o Pančitka...ty zimomriavky robíš:-)))ďakujem,keď budem letieť ponad teba,tak ti zamávam:-DD Inak,posunuli nám odlet na 9 dačo ráno,tak ma to trocha dosť nahnevalo,lebo dosť že sa bojím,už som sa nastavila na let potme a teraz sa idem prestavovať na let cez deň......

pacita dolorez:}

A este cosi : take male pomazanie na cestu - Dee aj Etuske prajem stastnu cestu a krasnu dovcu. Aj ked u Dee to bude vlastne pracovna cesta♥♥♥