Odkyslenie organizmu

Príspevok v téme: Odkyslenie organizmu
igris

Čítala som jednu zaujímavú knižku, ktorá bola už viackrát spomínaná na tomto fóre od Kurta Tepperweina "Omladzujúce odkyslenie". Inšpirovala ma k pokusu vyskúšať svoje "ph" :), ktoré dopadlo dosť "katastroficky" :(. Rada by som si prečítala váš názor na túto problematiku. V knižke sú spomínané rôzne zásadité prostriedky /čaje,pitné kúry,.../, ak máte dobré skúsenosti s konkrétnymi produktami sem s nimi :))).
ďakujem

bingham

Za to z teba evelynocka inteligencia priamo srsi - aj ja milujem takych ludi ako ste vy, pisete tu same kraviny a co je horsie tak niektori ludia ich aj pocuvaju - a potom chodite a stazujete sa co vam vsetko je....

PS: a mala by si byt vdacna takym ludom ako je karioll a pod... pretoze su to hlavne (realne uvazujuci ludia)- a vedia o com hovoria

evelynocka

kariol ti "dementi" ktorych tu spominas nemaju na tvoje fundovane "perly" a inteligenciu.
si fakt jednotka nasho zdravotnictva

skusenost

ahojte, aj ja som citala tu knizku omladzujuce odkyslenie a bola som nadsena. konecne mi niekto rozumne a normalnou recou, nie vedeckou vysvetlil pricinu mnohych ochoreni ako klby a pod. ja som si kupila ten indiansky caj lapacho a praslicku, zatial nezhanam ROYAL. dalej tam pise o tabletkach s riasou spirulina, vyhonky lucerny alfa-alfa, vytazok zo zeleneho jacmena ale ten je vraj svinsky drahy a obilne klicky. na priovd mineralov som si dala namiesat tu zasaditu zmes a idem skusit tie kupele so sodou bikarbonou, alebo aspon staci si handrickou umyvat s nou ruky, plecia a nohy. ja ma ale inu otazku - o tej pan kurt v knihe nepise: suvisi kysle telo aj so zaludocnou kyselinou? aby sa totiz nestalo, ze sa sice odkyselime ale znicime si potrebnu zaludocnu kyselinu na podporu travenia! skoda, ze toto forum necitaju nejaki lekari.

odstavovanie

chcem sa spytat ci ma nejaky specialny vyznam odstavovanie.

myslim to tak, ze rada jem zeleninu - rano, obed vecer, proste ku kazdemu jedlu (inak si to ani neviem predstavit).

nestaci teda jest kopec zeleniny? musia to byt stavy??? nic proti nim nemam, len ma zaujima ci, ak si rano nakrajam misku repy a mrkvy a kapusty, nie je to to iste ako stava?

- mozno ta otazka znie az prilis hlupo, ale vzdy vsade pri detoxoch atd sa spominaju hlavne stavy, tak som chcela vediet ci je na to nejaky specialny dovod.

diky moc