Koľko týždňov od otehotnenia?

Príspevok v téme: Koľko týždňov od otehotnenia?
sweetsandra

Pekný deň,koľko týždňov od otehotnenia vidí gynekológ na vaginálnom UZV tehotenstvo?Dnes som bola pri gynekologičke,povedala mi,že maternica je prázdna,všetko je ok a nie som tehotná.Jediný deň kedy som mohla otehotnieť je 12.12.2011.Určite by už videla keby som bola tehotná?
Koľko týždňov po oplodnení je vidieť plod na UZV?

J111

Vsak su aj ine moznosti, porodis, porodis, co je na tom take tragicke?:D Ukludni sa v prvom rade. Ja len dufam, ze sa na tom niekde nezabavas:D Ja som si dnes len cital tu vasu konverzaciu:D Ani neviem, co si o tom mysliet:D
Pamataj, porodis, porodis, dieta das do decaku a vybavene.

sweetsandra

J111 : bojim sa na to nemysliet,pretoze co ak sa potom na to pride neskoro.Uz aj tak mam len tyzden,aby som mohla ist na potrat.Ja sa asi zblaznim,priserne sa bojim.Ani si neviete predstavit.Je to hrozne.

sweetsandra

Lulu : dakujem,vazim si to a viem,ze svojimi recami Vam asi musim ist na nervy a mat zbran tak ma rovno odstrelite.Chapem to.

sweetsandra

Vy ste dospele,rozumne,vyrovnane zeny,ktore maju normalne zamestnania,su samostatne.Ja som obycajny odpad.
Maoam : vo vsetkom mas pravdu,vzdy si mala.

sweetsandra

Viete aky mam zivot?Nanic.Nechcem si ho este dokaslat deckom,v zivote nechcem deti.Ja by som bola stastna keby som bola neplodna,asi by som vtedy oslavovala.Povedala som si 10 tyzdnov od oplodnenia musi gynekologicka vidiet cez vaginalny UZV ci je zena tehotna.Lenze ked som vysla z ambulancie uz ma zacali prepadat myslienky,co ak to nevidela a som tehotna atd.Viem,ze to nie je normalne.Taky clovek ako ja ani nema pravo zit.