Jablčny ocot

renčita

Poviem Vám . Ja som to skúšala formou tabletiek a nezabralo to žiadne takéto veci nezaberu len tak sami od seba to by som do toho musela zapojit aj cvicenie spojene s nejakou miesrnou dietou .

dodo

zalezi aj na kvalite octu. da sa kupit jablcny ocot v potravinach(vyraba frucona) za cca 25 sk a da kupit aj kanadsky jablcny ocot alebo americky... tie su drahsie ale su organicke, obsahuju cele mnozstvo enzymov atd...
ale najlepsi je si myslim ten ktory si clovek spravi sam, cize domaci, je tu aj navod, tusim strana 2. :-)

aktiz

Ten JO vám pomôže v tom, že mám začne lepšie tráviť. Nerobí také zázraky, že bez cvičenia niekto z neho schudne 5 kg. Schudne sa tým že ti lepšie trávi, a ked začneš cvičiť, tak kylá pojdu dole

miselka

vies co no ja nieco badam, ale nie je to moc. JO uz pijem druhy tyzden, no pomaly to ide. ale radsej pomaly ako vobec

jajajaj

ahojte baby tak ako chudnete aj nadalej s jablčným octom? ja ho pijem každy den ale nezdá sa mi že by som niečo schudla chcela by som schudnúť 5kg pradte ako sa dá ešte schudnúť pijem aj citron a do jedla si pridávam psylium mne osobne všetky tieto veci chutia nemá s tým problém ale mám problém že chcem schudnúť pravidelne cvičím cca 1hod. ráno a cca 1 večer a stále nič moc